Kužel dopravní - reflexní R1B BLACK BASE 30cm


197 Kč (7.8 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT06440807
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Dopravní kužely Black Base jsou vyrobeny ze speciálního PVC-UHV a těžké gumové základny. Díky speciálními materiálu jsou odolné proti nárazu a přejetí, převržení i UV záření. Retroreflexní pruhy třídy R2B a R1B splňují požadavky k umístění na dálnicích a silnicích I. tř. a zajišťují vysokou viditelnost odrazem světla. Prémiová kvalita, vysoké úspory nákladů na výměnu běžných, starých a poškozených kuželů. Ověřená životnost - až 5 x vyšší než běžné kužely.

Je vyroben ze speciálního vysoce elastického PVC-UHV , základna je vyrobena z těžké gumy. Tyto materiály zaručují vysokou odolnost a velice dobrou stabilitu. Stabilita kužele Black Base je nesrovnatelně větší než u běžných kuželů, které odfoukne i mírný vítr. Je dodáván ve výrazné oranžové barvě s retroreflexními pruhy tř. odrazivosti R2B a R1B (podle modelu) z odolné certifikované fólie 3M. PVC -UHV kužely mají mnohonásobně vyšší životnost než běžné a PE kužely. Nepraskají, neblednou na slunci, a jsou prakticky nezničitelné. Po přejetí nebo nárazu se kužel sám narovná a je prakticky bez poškození.

Pružný materiál také zvyšuje bezpečnost posádky v automobilu, neboť pevné kužely nepohlcují energii nárazu a snadno se odrazí do předního skla auta.

Technické parametry:

- Rozměr: Výška: 30 cm; Základna 22 x 22 cm
- Materiál: základna - těžká guma barva - černá, tělo - vysoce elastické PVC-UHV
- Barva - oranžová
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby