Konvektor LTC LXUG06


879 Kč (33.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 2 - 3 dnů
 
EAN: 5902270751765
Kód: EMT06427169
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Účinný konvektorový ohřívač, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Ohřívač UG06 je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu. Z důvodu bezpečnosti je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem. Model UG06 je volně stojící radiátor s maximálním výkonem 2 000 W.
UNIVERZÁLNÍ
Dominantní barvou radiátoru je bílá, neuvěřitelně klasická barva, která se snadno hodí do každé místnosti. Šedé akcenty dodávají zařízení moderní vzhled a radiátor vypadá opravdu působivě. Díky nejkvalitnějším materiálům použitým při výrobě tohoto radiátoru vypadá toto zařízení skvěle doma jako další zdroj tepla v chladných a pochmurných zimních dnech, aniž by to kazilo design interiéru.

ZÁSADA PROVOZU
Konvektorová topení fungují na principu velmi jednoduchých, spolehlivých a prověřených řešení. Chladný vzduch je nasáván uvnitř ohřívače, kde je poté ohříván elektrickými ohřívači. Teplý vzduch přirozeně stoupá a opouští vnitřek ohřívače ventilací umístěnou v horní části krytu. Velká plocha pro výměnu tepla zajišťuje rovnoměrné a účinné předávání tepla do místnosti. Místnost je rychle vytápěna, ale šetrně.

TURBO AIRFLOW
Model UG06 je vybaven přídavným přívodem vzduchu umístěným na přední straně zařízení. Přívod vzduchu je velmi blízko ohřívače, když je zapnutý, dodává čerstvě ohřátý vzduch přímo do místnosti, což výrazně urychluje proces ohřevu místnosti.

ČASOVÝ PROGRAMÁTOR
Radiátor je vybaven prvotřídním časovým programátorem, který umožňuje naprogramovat činnost ohřívače po celý den. Programátor pracuje s přesností 15 minut. Pokud uživatel chce, aby se topení zapnulo pouze v určitých intervalech během dne, stačí programovat zařízení pouze jednou - není nutné žádné další rušení zařízení.

ÚČINNOST
Doménou konvektorů je to, jak rychle a efektivně jsou schopny zvýšit teplotu v místnosti. Na rozdíl od ohřívačů oleje nezůstávají dlouho horké po vypnutí, ale uvolňují teplo do místnosti mnohem rychleji a efektivněji.

BEZPEČNOST
Radiátor je vybaven moderním systémem, který chrání před přehřátím, a vysoce kvalitním termostatem. Integrované bezpečnostní prvky odlišují tento ohřívač od ostatních zařízení této třídy.

SNADNÁ PŘEPRAVA
Zařízení je extrémně lehké, kompaktní a praktické. Díky tomu je lze snadno přemístit mezi místnostmi, jak se vám líbí, na rozdíl od jiných typů volně stojících radiátorů - často mnohem těžších a nepřizpůsobených k snadnému přemístění.

3 KROKY NASTAVENÍ VÝKONU
Minimum: 800 W
Normální: 1200 W
Maximum: 2 000 W

TERMOSTAT - NASTAVTE TEPLOTU, KTEROU CHCETE
Ohřívač LTC má také praktický termostat, pomocí kterého může uživatel přesně nastavit požadovanou teplotu. Po dosažení nastavené teploty termostat vypne funkci ohřevu a ohřívač se znovu zapne, když teplota poklesne. Díky této funkci je zařízení velmi univerzální a šetří energii.

Vlastnosti:

- Regulace výkonu: Ano, 3 provozní režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)
- : 230 V / 50 Hz
- Termostat: Ano
- Ochrana proti přehřátí: Ano
- Provozní lampa: Ano
- Časovač: Ano, s přesností na 15 minut
- Turbo proudění vzduchu: Ano
- Rozměry (Š x V x H): 59 x 38 x 11,5 cm (bez nožiček)

Fotogalerie
Konvektor LTC LXUG06 Konvektor LTC LXUG06
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Konvektor LTC LXUG06 879 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 879 Kč