Karta paměťová SAMSUNG PRO Plus micro SDXC 128 GB U3 A2 V30 se čtečkou


841 Kč (33.2 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8806094780710
Kód: EMT08880343
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Jste profesionální fotograf nebo filmař? Nebo prostě potřebujete více místa pro svá data? Paměťová karta Samsung PRO Plus jistě splní vaše potřeby! Nabízí kapacitu 128 GB a poskytuje působivou rychlost čtení až 180 MB/s a rychlost zápisu až 130 MB/s. S kartou úspěšně rozšiřte paměť ve svém smartphonu, tabletu a mnoha dalších zařízeních. Součástí je také USB čtečka, která vám usnadní práci.

Ještě rychlejší přenos
Karta Samsung PRO Plus poskytuje neuvěřitelnou rychlost čtení až 180 Mb/s, což znamená, že vaše data budou dostupná během okamžiku. Na druhou stranu rychlost zápisu 130 Mb/s zaručí, že vaše soubory budou uloženy během okamžiku. Karta má rychlostní třídu U3, takže je ideální pro nahrávání 4K videa. Video třída V30 navíc umožňuje plynulé nahrávání videa v nejvyšší kvalitě.

Kapacita uspokojit vaše potřeby
Už se nemusíte bát, že vám dojde místo v telefonu nebo fotoaparátu! S kapacitou 128GB pojme karta všechna vaše oblíbená videa, fotografie a dokumenty. Nemusíte se tedy omezovat ve vytváření nového obsahu! Karta je navíc vybavena ochranou proti vodě, vysoké teplotě, rentgenovému záření, magnetickému poli, pádu a opotřebení.

Technické parametry:

Typ karty: SDXC
Kapacita: 128 GB
Rychlost čtení: 180 Mb/s
Rychlost zápisu: 130 Mb/s
Rychlostní třída. U3
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby