Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya


2 399 Kč (98.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890078887
Kód: EMT08811043
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Dbejte na bezpečnost nejen ve svém bytě, ale i na dvoře. Venkovní kamera Kruger&Matz Connect C90 vám umožní sledovat dění před vaším domem 24 hodin denně. Toto moderní zařízení můžete ovládat ze svého smartphonu, takže ať jste kdekoli, máte situaci vždy pod kontrolou. Přesvědčte se sami, jak praktické a pohodlné toto řešení je!

S Connect C90 se nemusíte starat o baterie ani o připojení ke zdroji energie. Díky použití solárních panelů lze zařízení napájet solární energií. V zataženém nebo slabším dni vám zase vestavěná baterie zaručí nepřetržitý provoz kamery, takže se nemusíte bát, že byste přišli o důležité záznamy.

Za zmínku stojí odolné pouzdro v souladu s třídou odolnosti IP65. Monitorovací kamera Connect C90 je vodotěsná a prachotěsná. Navíc se nebojí horka ani mrazu. Mějte kontrolu nad tím, co se děje na vašem dvoře v kteroukoli roční dobu!

Bezdrátová kamera Kruger&Matz Connect C90 je dokonalým doplňkem vašeho vybavení chytré domácnosti. Zařízení připojíte k internetu přes vestavěný WiFi modem, takže jeho funkce můžete spravovat v aplikaci TuyaSmart. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete kdykoli zkontrolovat, co se děje na vašem dvoře.

Fotoaparát Connect C90 je perfektní zařízení pro lidi, kteří chtějí vidět každý detail. Tento model umožňuje záznam rychlostí 15 snímků za sekundu v rozlišení 2 Mpx (1920 x 1080 px) zaručující detailní obraz.

Dohledová kamera Kruger&Matz Connect C90 je zárukou vysoce kvalitních záznamů i v noci. To vše díky použití IR diod s maximálním dosahem 30 metrů, které poskytují čistý obraz i po setmění.

Velkou výhodou sledovací kamery je možnost obousměrné audio komunikace. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám zařízení umožní nejen pasivně pozorovat obraz, ale lze jej použít i jako video interkom.

Široká funkčnost IP kamery Kruger&Matz znamená, že nic, co se děje na vašem dvorku, neunikne vaší pozornosti. Zařízení detekuje pohyb a odešle upozornění na váš smartphone. To vám umožní rychle reagovat na hrozbu.

Outdoorová kamera Connect C90 je vybavena čtečkou SD karet s maximální kapacitou 128 GB, která v kombinaci s kompresí H.265 výrazně snižuje množství zabraného místa na disku. A co víc, zařízení také umožňuje uložit nahraný materiál do cloudu.

Otočná kamera Kruger&Matz byla navržena tak, abyste si ji mohli přizpůsobit svým potřebám. Zařízení má možnost upravit pozorovací úhel - 355 ° horizontálně a 120 ° vertikálně - což minimalizuje počet mrtvých úhlů.

- Bezdrátové ovládání kamery
- Funguje s aplikací Tuya
- Funguje s Google Home a Amazon Alexa
- Detekce pohybu
- Funkce alarmu
- Built- v mikrofonu a reproduktoru
- Viditelnost po setmění díky IR diodám
- LED diodám
- ze solárního panelu

Technické parametry:

- Senzor: T31ZL+2063
- Rozlišení: 2 Mpx (1920 x 1080 px)
- Jemnost obrazu: 15 FPS
- Komprese: H.265
- WiFi komunikace: 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
- Úhel horizontálního nastavení: 355°
- Úhel vertikálního nastavení: 120°
- Dosah IR diod: 30 m
- Maximální kapacita microSD karty: 128 GB
- Třída odolnosti: IP65
- : 5 V, 2 A
- Příkon: < 6 W
- Baterie solárního panelu: 9600 mAh
- Délka kabelu solárního panelu: 135 cm
- Provozní teplota: - 10°C ~ 50°C
- Provozní vlhkost: 10% ~ 80%
- Rozměry kamery (s anténami): 310 x 170 x 110 mm
- Rozměry solárního panelu: 265 x 175 x 31 mm
- Hmotnost: 480 g

Sada obsahuje: kameru, solární panel, držák solárního panelu, šroubovák, šrouby, hmoždinky

Fotogalerie
Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya
 
Kamera KRUGER & MATZ Connect C90 Solar WiFi Tuya
 
 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Mirko říká:
Dobrý den, jaká je prosím délka kabelu od kamery k sol. panelu? Lze případně dobít kameru power bankou? Je ke kameře český návod? děkuji za info před nákupem Mirko 

Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby