Kamera KRUGER & MATZ Connect C110 WiFi Tuya


2 479 Kč (97.9 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890102445
Kód: EMT08811084
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Venkovní Wi-Fi kamera Kruger&Matz Connect C110
Dbejte na bezpečnost nejen ve svém bytě, ale i na dvoře. Venkovní kamera Kruger&Matz Connect C110 vám umožní sledovat dění před vaším domem 24 hodin denně. Toto moderní zařízení můžete ovládat ze svého smartphonu, takže ať jste kdekoli, vždy máte nad situací kontrolu. Přesvědčte se sami, jak praktické a pohodlné toto řešení je!

Pro všechny povětrnostní podmínky
Za zmínku stojí odolné pouzdro, které odpovídá třídě odolnosti IP66. Monitorovací kamera Connect C110 je vodotěsná a prachotěsná. Navíc se nebojí tepla ani mrazu. Mějte kontrolu nad tím, co se děje na vašem dvoře v kteroukoli roční dobu!

Inteligentní pomocník
Bezdrátová kamera Kruger&Matz Connect C110 je dokonalým doplňkem vašeho vybavení chytré domácnosti. Díky Wi-Fi konektivitě lze zařízení ovládat pomocí aplikace TuyaSmart, takže ať jste kdekoli, můžete kdykoli zkontrolovat, co se děje na vašem dvoře.

Důraz na detail
Kamera Wi-Fi Connect C80 je perfektní zařízení pro lidi, kteří chtějí vidět každý detail. Tento model umožňuje záznam rychlostí 25 snímků za sekundu v rozlišení 3 Mpx (2048 x 1536), zaručující velmi detailní obraz.

Optický zoom
Kamera C110 je vybavena 20x optickým zoomem, který umožňuje přesné přiblížení objektů nacházejících se na velké vzdálenosti. Díky této pokročilé funkcionalitě můžete přesně sledovat oblast pokrytou kamerou, i když je umístěna na dálku.

Bezpečnost po setmění
Monitorovací kamera Kruger&Matz Connect C110 zaručuje vysoce kvalitní záznamy i v noci. To vše díky použití IR diod s maximálním dosahem 10 metrů, které zajistí čistý obraz i ve tmě.

Obousměrná komunikace
Velkou výhodou sledovací kamery je možnost obousměrné audio komunikace. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám zařízení umožní nejen pasivně pozorovat obraz, ale lze jej použít i jako video interkom.

Automatická ochrana
Široká funkčnost IP kamery Kruger&Matz znamená, že nic, co se děje na vašem dvoře, neunikne vaší pozornosti. Zařízení detekuje pohyb a odešle upozornění na váš smartphone. To vám umožní rychle reagovat na hrozbu.

Pod neustálým pozorováním
Outdoorová kamera Connect C110 je vybavena čtečkou SD karet s maximální kapacitou 128 GB, která v kombinaci s použitou kompresí H.265 výrazně snižuje množství zabraného místa na disku. Kromě toho vám zařízení také umožňuje ukládat nahraný materiál do cloudu.

Chcete-li vidět více
Rotační kamera Kruger&Matz byla navržena tak, abyste si ji mohli přizpůsobit svým potřebám. V dedikované aplikaci TuyaSmart můžete také na dálku nastavit pozorovací úhel – 360° horizontálně a 90° vertikálně – takže v případě potřeby máte vše pod kontrolou.

- Bezdrátové ovládání kamery
- Funguje s aplikací Tuya
- Funguje s Google Home a Amazon Alexa
- Detekce pohybu
- Funkce alarmu v mikrofonu a reproduktoru
- Spolupráce s rekordéry díky protokolu ONVIF a POE
- Viditelnost po setmění díky IR diodám
- LED přisvětlovací diody

Technické parametry:

Senzor: IMX335
Rozlišení: 5 Mpx (2592 x 1944 px)
Jemnost obrazu: 20 FPS
Zoom: 20x
Komprese: H.264 / H.265
WiFi komunikace: 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Horizontální nastavení úhel: 360 °
Vertikální úhel nastavení: 90°
Dosah IR LED: 10 m
Maximální kapacita microSD karty: 128 GB
Třída odolnosti: IP66
: 12 V / 2 A
Provozní teplota: -30°C ~ 60°C
Provozní vlhkost: 0 % ~ 90 %
Barva: bílá
Rozměry: 180 x 170 x 260 mm
Hmotnost: 834 g

Obsah sady: kamera,napájecí zdroj (1 m), šrouby
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby