Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat7 3m BASEUS Flat


116 Kč (4.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172637248
Kód: EMT03560158
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Hledáte síťový kabel, který splní vaše očekávání? Baseus RJ45 bude vynikající volbou! Je vytvořen z vysoce kvalitních materiálů a zajišťuje přenos dat rychlostí 10 Gb/s. Navíc zaručuje vyšší stabilitu, bez rušení a zpoždění. Vykazuje také širokou kompatibilitu s různými operačními systémy a zařízeními. Zažijte nové uživatelské zážitky s Baseusem!

Rychlost a pohodlí
Síťový kabel Baseus je zárukou rychlosti a komfortu používání. Vykazuje maximální rychlost až 10 Gb/s s šířkou pásma až 600 MHz, takže je 2krát rychlejší než jeho předchůdce. Navíc se vyznačuje ultratenkým provedením (jeho tloušťka je pouhé 4 mm), takže jej můžete snadno umístit pod koberec nebo schovat do kabelky - nezabere mnoho místa. Za zmínku stojí také široká kompatibilita. Bude fungovat s mnoha operačními systémy (například Windows, Apple OS, Linux nebo Vista) a s různými zařízeními včetně notebooků, počítačů, televizorů nebo TV boxů.

Plynulost a stabilita
Baseus RJ45 díky své promyšlené konstrukci poskytuje vyšší stabilitu, takže se nemusíte obávat rušení, zpoždění nebo nechtěného odpojení. Je ideální pro práci, protože jej můžete použít k rychlému stahování a přenosu souborů. Navíc zaručuje kvalitu HD bez vyrovnávací paměti. Vyzkoušejte si nový uživatelský zážitek, který poskytuje Baseus!

Promyšlený design
Síťový kabel RJ45 byl vytvořen s maximální péčí. Při jeho tvorbě byla použita čistá měď 36 AWG, takže tento kabel zajišťuje lepší přenos signálu i na delší vzdálenosti. Pozlacený konektor navíc zaručuje lepší vodivost, čímž zajišťuje vysoký výkon proti rušení a lepší vodivost. Za zmínku stojí také to, že materiály kabelu jsou šetrné k životnímu prostředí.

Technické parametry:

Materiál: PVC
Barva: černá
Délka: 3 m
Přenos dat. 1000 Mb/s (10 Gb/s)
Operační systémy: Windows, Apple OS, Linux, Vista atd.

Fotogalerie
Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat7 3m BASEUS Flat Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat7 3m BASEUS Flat
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby