Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat6 30m BASEUS Flat


384 Kč (15.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172637088
Kód: EMT03560163
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Síťový kabel Baseus Ethernet zajišťuje rychlé a stabilní připojení bez přerušení, což vám umožní pohodlně pracovat a hrát hry. Přenosová rychlost navíc dosahuje až 1000 Mb/s, což vám umožní rychlý přenos souborů. Jeho kompatibilita s různými systémy vám umožní připojit kabel k více zařízením.

Rychlé připojení a široká kompatibilita
Díky přenosové rychlosti až 1000 Mb/s můžete přenášet 1G soubory přibližně za 10 sekund - už nemusíte příliš dlouho čekat na zkopírování fotografií, videí nebo důležitých dokumentů. Tento produkt se skvěle hodí pro práci, sledování filmů nebo hraní her. Poskytuje rychlé a stabilní připojení k internetu bez zpoždění a výpadků. Můžete jej snadno připojit k notebookům, počítačům, routerům, televizorům nebo dekodérům. Je kompatibilní se systémy, jako jsou Windows, Apple OS a Linux.

Robustní konstrukce
Kabel vyniká promyšlenou a odolnou konstrukcí. Použití čisté mědi 26AWG zlepšuje kvalitu signálu, zatímco hliník eliminuje rušení. Pozlacený konektor má navíc za následek lepší připojení. Povrchová úprava z PVC zabraňuje praskání kabelu a zajišťuje odolnost proti opotřebení. Ploché provedení navíc umožňuje snadné umístění výrobku pod koberec nebo za nábytek.

Technické parametry:

Barva: Černá
Materiál: PVC
Délka: 30m
Rychlost přenosu: 1000 Mbps max.
Operační systémy: Windows, Apple OS, Linux atd.

Fotogalerie
Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat6 30m BASEUS Flat Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat6 30m BASEUS Flat
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby