Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m Black


231 Kč (9.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6954851242093
Kód: EMT06439370
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Remax Wanbo II je kabel USB-C se sadou koncovek s porty micro USB, Lightning a USB-A. Součástí balení je i místo pro uložení paměťové karty a SIM karty a klíč pro její vyjmutí z telefonu. Vše je uzavřeno v praktickém kufříku, takže nejdůležitější příslušenství můžete mít vždy po ruce a neztratíte je.

Součástí balení je kabel USB-C na USB-C, který vám umožní rychle obnovit energii s výkonem 60 wattů. A co víc, konektory micro USB, Lightning a USB-A umožňují nabíjet různé typy zařízení pro větší svobodu použití. S Remax Wanbo II připravíte svůj smartphone, notebook, tablet atd. k dalšímu použití.

Praktické pouzdro poskytuje pohodlné uložení nejen kabelu a přídavných konektorů, ale také dalšího příslušenství. Úspěšně do něj vložíte SD kartu a SIM kartu. Sada navíc obsahuje klíč, který usnadní vkládání a vyjímání SIM karty v telefonu. A co víc, pouzdro můžete snadno otevřít a jeho lehký a kompaktní design usnadňuje skladování.

Technické parametry:

- Barva: Černá
- Materiál: PVC + ABS
- Hmotnost: 37 g
- Rozměry: 106 x 30 x 15 mm
- Výstupní napětí: USB-C na USB-C: 60 wattů, USB-A na USB-C: 18 wattů, USB-C na Lightning: 20 wattů, USB-A na Lightning: 12 wattů, USB-C/USB-A na micro USB: 18 wattů.

Fotogalerie
Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m Black Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m Black
 
Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m Black
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby