Kabel LDNIO LS50 USB/micro USB 0,15m White


66 Kč (2.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5905316143555
Kód: EMT06440921
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Nyní ve svém zařízení během okamžiku nejen obnovíte energii, ale také přenesete soubory! Kabel LDNIO LS50 podporuje vysokorychlostní nabíjení při 2,4 A a umožní vám obnovit energii v zařízeních vybavených portem microUSB. Umožní vám také přenášet data rychlostí až 480 Mb/s. Je vyroben z odolných materiálů odolných proti opotřebení. Její délka je 15 cm, což ji předurčuje k nabíjení zařízení s powerbankou.

Rychlé nabíjení a přenos dat
Kabel umožňuje okamžité nabíjení zařízení proudem 2,4 A. Díky tomu obnovíte energii ve svém smartphonu nebo tabletu během několika málo okamžiků. To však není vše! S jeho pomocí můžete také volně přenášet soubory mezi vybranými zařízeními rychlostí až 480 Mb/s. Na kopírování fotografií nebo potřebných dokumentů už nemusíte čekat donekonečna!

Odolná konstrukce
Nemusíte se bát, že by se kabel poškodil již po několika použitích! Při jeho konstrukci byly použity kvalitní materiály, které se vyznačují nadprůměrnou odolností. Navíc prošel řadou přísných testů, které zajistí bezpečnost používání.
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby