IP kamera 2MPx, bezdrátová WiFi, vnitřní, otočná, Zoneway, podpora detekce pohybu,


2 291 Kč (95.5 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 4 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
Kód: EMGM755-491
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

2MPx, bezdrátová WiFi (integrované), vnitřní, otočná, s IR led kamera Zoneway ZW-NC825.
S podporou detekce pohybu, 2.0 megapixely 1080p, infrapřisvícení až na 10 metrů, P2P přístup i z mobilu bez veřejné IP adresy (aplikace Care Smart).
Podpora všech běžných protokolů včetně ONVIF.
Vzhledem k pořizovací ceně se jedná o velice příznivý poměr cena/výkon, prakticky až neuvěřitelný....
Kamera je úspěšným nástupcem kamer NC630 a NC824IP Kamera je určena do vnitřních prostor.
S mobilním telefonem lze využít oboustranné audio, kamera má vestavěný reproduktor i mikrofon, lze tedy odehnat pachatele pokud je na záběru.
Video lze zaznamenávat na SD kartu, záznamy lze sledovat z počítače i z mobilních telefonů.
Maximální kapacita 64GB.U IP kamery Zoneway NC825 lze v mobilní aplikaci na dálku vypnout IR přísvit zákazníci oceňují možnost zaslat snímek na email.Kamery značky ZONEWAY podporují dva video steamy, primární s audio tokem.
Datový videotok je možné uživatelsky definovat v rozmezí od 256 do 8192 kbps při linkové snímací frekvenci 50 či 60Hz a počtu snímků od 1 do 17fps.
Vše volitelně dle požadavků a možností zákazníka v místě instalace..
Kamera podporuje WIFI šifrování WEP a WPA/WPA2PSK, nemusíte mít tedy obavu ze znežití kamery neoprávněným uživatelem.V kameře lze nastavit privátní zónu, je možné tedy skrýt části obrazu, které zasahují například k sousedům.
Obraz z kamery tak nenarušuje soukromí sousedů a splňuje tak všechny zákonné povinnosti.Detekce pohybu je inteligentním integrovaným softwarem možná ve 396-ti extra zvolených zónách, u každé si samostatně nastavíte (velikost, umístění) v uživatelském rozhraní IP kamery s nastavitelnou citlivostí detekce v úrovních od 0 do 100.Při detekci pohybu kamera nabízí tyto možnosti ohlášení narušení střežené (zvolené zóny): Je možné spusti buzzer sirénu a posílat na e-maily zadané v IP kameře.
Samozřejmostí je možnost zaslání upozornění na e-mail (celkem najednou až tři e-mailové adresy) a posléze a posléze SMS majiteli e-mailové schránky (SMS zajišťuje poskytovatel e-mailu)Kamera umožnuje nastavit rovněž autotracking ve vertikální poloze a to na základě klasické detekce pohybu, nebo inteligentní detekce pohybu lidské postavy (tzv.
Human detection)S funkcí IR cut - filtr - tyto kamery jsou vybaveny IR-cut filtrem stejně jako standardní barevné kamery.
Tím je zajištěna věrná reprodukce barev při snímání během dne.
Při setmění dojde k automatickému mechanickému odsunutí (přepnutí) IR-cut filtru mimo obrazový senzor a současně se kamera přepne do černobílého režimu.
Tím se dosáhne maximální citlivosti kamery v noci, navíc je kamera osazena SMD IR LED diodami.
"True day/night" kamery poskytují perfektní barevný obraz během dne a vysokou citlivost v noci na vzdálenost cca 10 metrů.Kamera podporuje funkci P2P, to znamená, že pro vzdálené připojení ke kameře není nutná veřejná IP adresa.
Připojení probíhá pomocí sériového čísla, které se zadá do mobilní nebo počítačové aplikace, ihned poté je k dispozici obraz kamery.
Není nutné jakékoli nastavování routeru.
Připojíte se velmi rychle a jednoduše odkudkoli ze světa.Z výroby je kamera nastavena na přidělení DHCP a jméno heslo je admin/123456.Zoneway NC825 se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu díky vestavěné kvalitní optice a obrazovému čipu s vysokou citlivostí.
Tato IP kamera má vestavěnou detekci pohybu, infrapřisvícení pro noční vidění, funkci fotoaparátu a možnosti obousměrné audio komunikace.
Samozřejmostí je možnost vzdáleného dohledu z počítače v rámci vnitřní sítě nebo přes internet a to i z mobilního telefonu.Využití této IP kamery je velmi široké a můžete ji využít jako bezpečnostní kameru, která Vám odešle e-mail i s fotografií po zachycení pohybu (při nastavení odesílání mailů jako SMS u Vašeho GSM operátora, které je zdarma, můžete po zachycení pohybu obdržet i SMS zprávu).
Samozřejmě můžete IP kameru využít pro vzdálený dohled dětí nebo zaměstnanců přes internet.
Můžete také sledovat např.
stav zařízení na dálku apod.IP kamera Zoneway ZW-NC825 je smartphone kompatibilní (iPhone, Android a Blackberry), takže můžete pro vzdálený dohled využít nejen počítač, ale i mobilní telefon.
Přístup k P kameře může mít až více uživatelů najednou s různě nastavenými právy a osobním heslem.Obrazový senzor 2MPx CMOS 1/3"Objektiv f=3,6mm - úhel záběruRozlišení 1920x1080 17fpsRežimy den/noc automaticky pomocí IRCUTIR LED dosvit 10mVideokomprese H264POE NeWifi AnoEthernet Ano - RJ45PTZ Ano - lze otáčet i z mobilních telefonůP2P AnoAudio ano - oboustraně - vestavěný mikrofon a reproduktorAlarmové svorky NEDetekce pohybu AnoZáznam na SD Ano (SD max.
64GB)Mobilní sledování Ano (iOS, Android)Protokoly HTTP, DHCP, SMTP, FTP, DDNS, UPNP, Onvif, RTSP, cgiNapájení 5V/2AOperační systém Mac OS, Windows XP a novějšíKompatibilita s NVR značky: Zoneway, IPS, Dahua, Amovision, Synology, QNAP, Hikvision a další


Fotogalerie
IP kamera 2MPx, bezdrátová WiFi, vnitřní, otočná, Zoneway, podpora detekce pohybu, IP kamera 2MPx, bezdrátová WiFi, vnitřní, otočná, Zoneway, podpora detekce pohybu,
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby