Hrnec zavařovací ORION 32l


2 699 Kč (106.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8592381196356
Kód: EMT06442260
 
DOPRAVA ZDARMA
 
 
 

Hrnec s nerezovou poklicí s otvorem pro teploměr využijete jak na klasické vaření velkých porcí, tak na zavařování. Součástí výrobku je mřížka, která se při zavařování umístí na dno hrnce a chrání sklenice před prasknutím v průběhu procesu zaváření. Lze umístit 12 sklenic Omnia 0,7 l do spodní řady a dalších 12 těchto sklenic do další řady.

Technické parametry:

Materiál: nerezová ocel třídy 304
Sendvičové dno
Rozměry: objem 32 l, pr. 36 cm, v. 35,5/41 cm

Nerezové hrnce a kastroly představují díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a jsou ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů. Nabízené nádoby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Naakumulovaná energie předává teplo dále do nádoby – tepelný zdroj vypínáme v předstihu. Nádobí lze používat na všechny typy spotřebičů i do trouby. Vhodné i do myčky nádobí. – fritování, napařování, vaření s minimálním množstvím tuku, bez ztráty vitamínů a minerálů obsažených v potravinách - nádobí představuje dokonale hygienické prostředí pro vaření a uchování potravin - zachování přirozené chuti a hmotnosti upravovaných potravin - vnější a vnitřní povrch nádob je vysoce leštěný, takže brání usazování nečistot a zaručuje dokonalou údržbu - sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi zaručuje rychlé a ekonomické vaření s výraznou úsporou energie - široká nabídka kastrolů, hrnců a rendlíku Vám umožňuje vytvořit si soupravu nádobí podle vlastních představ.

Fotogalerie
Hrnec zavařovací ORION 32l Hrnec zavařovací ORION 32l
 
Hrnec zavařovací ORION 32l
 
Hrnec zavařovací ORION 32l
 
Hrnec zavařovací ORION 32l
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby