Guma posilovací HUTERMANN 1653 5ks


429 Kč (16.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT06428933
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Posilovací gumová lana umožňuje vysoce efektivní způsob posilování, tvarování celého těla a spalování kalorií všem svým uživatelům bez rozdílu, ať už jde o úplné amatéry nebo o profesionální sportovce. Posilovací sada Vám s minimálními náklady a minimálními požadavky na prostor pomůže maximálně efektivně zdokonalit Vaší fyzickou zdatnost.

Posilovací sada obsahuje pět trubkovitých posilovacích gum s různou tuhostí, dvě molitanová madla pro ruce, dva pásky se suchým zipem na kotníky a jednu kotvu do dveří. Tedy vše potřebné pro maximální variabilitu cvičení a maximální možný počet dosažených cviků.

Posilovací gumy mají pečlivě odstupňovanou úroveň odporu a díky kovovým karabinám, jenž jsou součástí obou konců každé gumy, se gumy dají vzájemně kombinovat, tak aby mohly být splněny i ty nejnáročnější tréninkové potřeby. Odporové gumy mají shodnou délku 115 cm i průměr 1 cm. Gumy lze využívat jak k silovému tréninku s vlastní vahou, tak i k vytrvalostnímu tréninku. Posilovací gumy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Díky jednoduchému principu použití najdou posilovací gumy své uplatnění v posilovnách, streetworkoutech, při crossfitu, na kruhových trénincích, v gymnastice, ale i při rehabilitačním cvičení. Guma funguje jako pomoc, když se chcete při shybech přitáhnout k hrazdě, při tricepsových klicích a dalších variacích cviků. Při rehabilitacích funguje jako doplněk k posilování svalů, šlach a kloubů po úrazech.

Posilovací gumy jsou vyrobeny z materiálu, který je velice flexibilní, zdravotně nezávadný, příjemný na omak, a který si i při dlouhodobém používání a vysoké zátěži zachovává stoprocentní vlastnosti. Bonusem celé sady je textilní obal se stahováním pro usnadnění přepravy a uskladnění.

Tento set nabízí hned několik gum s pěti stupni odporu.

- pro trénink vytrvalostní i s vlastní vahou
- široké uplatnění (posilovny, streetworkout, crossfit, gymnastika)
- vhodné i pro rehabilitační cvičení
- pro všechny věkové kategorie

Fotogalerie
Guma posilovací HUTERMANN 1653 5ks Guma posilovací HUTERMANN 1653 5ks
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Guma posilovací HUTERMANN 1653 5ks 429 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 429 Kč