Gril plynový FIELDMANN FZG 3011


7 990 Kč (315.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8590669333714
Kód: EMT06438101
 
DOPRAVA ZDARMA
 
 
 

Plynové grily mají oproti těm tradičním na dřevěné uhlí řadu výhod. Počínaje rychlejším předehřátím a snadnější regulací teploty a konče menším množstvím nepořádku při úklidu. Rozlučte se tedy s potížemi se zapalováním dřevěného uhlí nebo dřeva, protože plyn je výrazně pohodlnější. Skvělou vlastností tohoto domácího pomocníka je jeho všestrannost. Na plynovém grilu můžete připravit téměř cokoli. Skvělé šťavnaté steaky i lahodné mořské plody a zeleninu. Díky 3 hlavním a 1 vedlejšímu hořáku si v komfortně připravíte i více pokrmů najednou.

Teploměr hlídá míru rozpálení grilu, proto máte přehled, aniž byste museli otevírat víko a vystavovat připravovaná jídla změnám teploty. Součástí balení je i hadice s regulátorem plynu. Stačí tedy dokoupit láhev s plynem a už vám nic nebrání užít si pořádné barbecue. Nejde však jen o vaření. FIELDMANN FZG 3011 se také snadno čistí, a zároveň nemusíte dýchat štiplavý dým z dřevěného uhlí. S moderním a stylovým designem se gril skvěle vyjímá na terase nebo v zahradě a je připraven k použití v jakýkoliv den a kdykoliv si budete přát. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Technické parametry:

- 3x hlavní hořák a 1x boční hořák
- Zapalování: centrální piezo
- Grilovací plocha: 60 x 42 cm
- Grilovací výška: 86 cm
- Nerezové části: víko, madlo, dvířka,controlní panel
- Rošt a deska: litinový
- Teploměr
- 4x kolečka s brzdou pro snadnější manipulaci
- Velikost grilu: 122 x 57 x 112 cm

Fotogalerie
Gril plynový FIELDMANN FZG 3011 Gril plynový FIELDMANN FZG 3011
 
Gril plynový FIELDMANN FZG 3011
 
Gril plynový FIELDMANN FZG 3011
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby