Diktafon REMAX RP3 Black


841 Kč (33.3 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6954851211631
Kód: EMT06439136
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Hlasový záznamník je vynikajícím nástrojem pro nahrávání důležitých jednání, přednášek a rozhovorů. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, má kapacitu 16G a jmenovité napětí 3,7V, což zajišťuje dlouhou dobu záznamu bez nutnosti častého nabíjení. Vyniká skvělou kvalitou nahraného zvuku a nabízí několik užitečných funkcí.

Díky funkcím, jako je časované nahrávání aktivované hlasem a ultra čisté nahrávání 1536 Kb/s, vám hlasový záznamník Remax RP3 umožňuje přesně a snadno zaznamenat jakoukoli konverzaci nebo schůzku. A co víc, podporuje přehrávání hudby, takže můžete poslouchat i své oblíbené písničky ve výborné zvukové kvalitě. Na 14palcové HD obrazovce uvidíte na první pohled základní informace o vašich materiálech nebo stavu baterie.

Záznamník je lehký, přenosný a vyznačuje se elegantním designem. Má ultratenký plášť z hliníkové slitiny, který mu poskytuje nejen estetický vzhled, ale také dodatečnou ochranu proti mechanickému poškození. Robustní dobíjecí baterie umožňuje až 30 hodin záznamu a doba nabíjení (pomocí micro USB kabelu) je pouze asi 2,5 hodiny.

Technické parametry:

- Kapacita: 16G   
- Jmenovité napětí: 3,7 V
- Jmenovitý výkon: 20 mA
- Doba nabíjení: 2,5H
- Nabíjecí port: MICRO USB
- Funkce: Hlasem aktivované nahrávání, časované nahrávání, 1536 kbps ultra čisté nahrávání, podpora bezztrátového přehrávání hudby
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby