Čistič vysokotlaký REBEL RB-5016


1 870 Kč (73.9 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890107471
Kód: EMT06442503
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Zajímá vás, která tlaková myčka bude fungovat u vás doma? Rebel RB-5016 je pokročilé zařízení, které vám snadno pomůže udržet vaše okolí čisté.

Silný účinek
Myčka Rebel je vybavena 1800W motorem, který je v kombinaci s účinným čerpadlem čerpajícím 360 litrů vody za hodinu schopen vyvinout tlak až 140 barů, který účinně odstraní odolné nečistoty z různých typů povrchů.

Nastavení průtoku
Výhodou myka Rebel je také možnost nastavení přítlaku. Tato mimořádně užitečná funkce umožňuje přizpůsobit sílu proudu vody různým povrchům a typům nečistot. Při práci s jemnými povrchy můžete tlak snížit nebo jej zvýšit, abyste odstranili obtížné skvrny.

Všestranné použití
Myčka Rebel je spolehlivý nástroj, který vám pomůže udržet vaše okolí čisté. Pro svou funkčnost je vhodný k čištění fasád budov, teras, zahradního nábytku, automobilů či motocyklů a také k odstraňování usazenin z různých povrchů.

Filtr pro ochranu čerpadla
Zařízení je vybaveno speciálním filtrem, který zabraňuje vnikání malých částic, jako je písek nebo jiné nečistoty, do čerpadla. Díky tomu si můžete užívat dlouhotrvajícího výkonu a spolehlivosti vaší myčky.

Kompaktní velikost
Tlaková myčka Rebel díky svým kompaktním rozměrům zabere málo místa a lze ji skladovat v malých místnostech, garážích, skříních nebo na policích. Důležité je, že pevná kola a rukojeť umožňují snadné přenášení a manévrování po různých površích.

Systém QuickConnect
Tlaková myčka RB-5016 má také systém Quick Connect, který k ní umožňuje rychle a snadno připojit různé příslušenství, např. trysku, pistoli nebo hadici. To vám umožní rychle změnit konfiguraci pračky tak, aby vyhovovala různým čisticím úkolům.

Snadné uložení příslušenství
Sada obsahuje pistoli, lancetu s nastavitelnou tryskou, hadici a vstupní adaptér s filtrem. Pouzdro zařízení má pohodlné rukojeti, na které můžete hadici a napájecí kabel snadno svinout. Uskladnění kopí bude zase jednodušší díky speciálně navrženému úložnému prostoru.

Svoboda jednání
Hadice tlakové myčky Rebel je dlouhá 5 metrů. To umožňuje větší volnost pohybu a také flexibilitu a dosah, díky čemuž se při úklidu snáze dostanete na těžko dostupná místa.

Kompaktní velikost
Efektivní motor
Systém Quick Connect
Pohodlná rukojeť a transportní kolečka
Funkce automatického zastavení
Tepelná ochrana

Technické parametry:

Výkon: 1800 W
Tlak vody: 100 bar (max. 140 bar)
Kapacita čerpání: 360 l / h
Tlak: 1,2 MPa
Teplota vstupní vody Max : 50oC
: 220 – 240 V AC, 50 / 60 Hz
Rozměry: 353 x 290 x 781 mm
Hmotnost: 7,5 kg
Hladina akustického tlaku LPA : 79 dB (A), K= 3 dB (A)
Hladina akustického výkonu LWA: 90 dB (A), K= 3 dB (A)
Vibrace na ruce a paže: ah 2,5 m/s2 K=1,5 m /s2

Sada obsahuje: pistoli, trysku s nastavitelnou tryskou, hadici, vstupní adaptér s filtrem
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby