Brýle ochranné NEO TOOLS 97-522


94 Kč (3.8 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5907558495577
Kód: EMT06441967
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Pevné ochranné brýle s pěnovou vložkou od značky NEO jsou dokonalým řešením, které zajistí nejen maximální bezpečnost, ale také skvělý komfort nošení . Jejich tónovaná skla se vyznačují vysokou optickou kvalitou a splnění optické třídy 1 zaručuje ochranu před intenzivním světlem i v náročných podmínkách.

Tyto brýle jsou vynikající volbou pro lidi pracující v prostředí, kde hrozí riziko zasažení vysokorychlostními částicemi . Díky třídě odolnosti FT jsou odolné proti nárazu při nízké energii nárazu a poskytují ochranu proti částicím při extrémních teplotách od -5°C do 55°C . Nabízejí tak nejen bezpečnost, ale i komfort v různých pracovních podmínkách.

Filtr UV 5-4.1 navíc poskytuje účinnou ochranu proti UV záření, což je zvláště důležité ve venkovním prostředí. Tónovaná polykarbonátová ochranná skla jsou odolná a odolná proti poškrábání a zároveň zajišťují dobré vidění.

Protiskluzová gumová ramena zaručují bezpečné a stabilní usazení brýlí na obličeji i při intenzivních pohybech. Pěnová vložka navíc zvyšuje komfort nošení.

Certifikát CE EN166 dokazuje, že jsou splněny vysoké standardy kvality a bezpečnosti. Ochranné brýle NEO jsou dodávány v hlavičkovém balení s praktickým plastovým sáčkem, který usnadňuje jejich skladování a přepravu .

Pro lidi, kteří při práci oceňují nejvyšší úroveň ochrany zraku , jsou tyto brýle nenahraditelnou výbavou, která v sobě snoubí nejen funkčnost, ale také estetiku a komfort používání .

ochranné brýle nezbytné v různých průmyslových odvětvích a prostředích, kde hrozí poškození zraku,
užitečné, mimo jiné v průmyslu, stavebnictví, automobilovém průmyslu, při lakýrnických pracích, v potravinářském či dřevařském průmyslu.

Technické parametry:

tónované čočky
1 optická třída
Třída odolnosti FT: odolnost proti nárazu vysokorychlostními částicemi (až 45 m/s) při nízké energii nárazu
ochrana proti částicím při extrémních teplotách -5 o C až 55 o C
UV filtr 5-4.1
ochrana proti UV záření
protiskluzová gumová ramena
Certifikace CE EN166
Materiál: tónovaná polykarbonátová ochranná skla, pěnová vložka

Fotogalerie
Brýle ochranné NEO TOOLS 97-522 Brýle ochranné NEO TOOLS 97-522
 
Brýle ochranné NEO TOOLS 97-522
 
Brýle ochranné NEO TOOLS 97-522
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby