Brusle kolečkové SPOKEY ARYA vel. 38-42 černo-oranžové


1 099 Kč (43.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5902693295822
Kód: EMT06440975
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Kolečkové brusle Spokey ARYA:

- díky možnosti regulace lze brusle rychle a bezproblémově nastavit na potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze
- mají speciální ochranné spony, které zabraňují samovolnému odepnutí – můžete si být jistí, že spony zůstanou po celou dobu jízdy zapnuté a brusle budou pevně držet na noze
- kvalitní podvozek a trojitý systém zapínání spolu zajištují nejvyšší bezpečnost během jízdy!

Brusle Spokey ARYA jsou skvělou volbou, díky možnosti regulace, která vám umožňuje optimálně nastavit potřebnou velikost, a to i pro ty, kteří mají velikost „na rozhraní“. Díky rychlé a snadné regulaci, vám nastavení velikosti zabere jen pár vteřin. Kromě toho brusle Spokey ARYA rostou spolu s vaším dítětem a vy nemusíte kupovat každých pár měsíců nový pár bruslí!

Vytvořeno s ohledem na bezpečnost nejmenších

Víme, jak důležitá je bezpečnost během jízdy na kolečkových bruslích, a proto v sobě model Spokey ARYA kombinuje vynikající kvalitu a komfort. Důležité je správně zvolit velikost, a proto model ARYA má kromě možnosti regulace také trojitý systém zapínání: tkaničky, suchý zip a dvojitou sponu. Bezpečnostní dvojité spony zabraňují samovolnému uvolnění během jízdy. Díky tomu si můžete být jistí, že bezpečnostní spony zůstanou na svém místě a brusle během jízdy nebudou sklouzávat z nohou! Tento systém umožnuje optimálně nastavit velikost podle vlastních potřeb. Pro maximální pohodlí během jízdy je měkká vnitřní botička doplněna anatomickou vložkou.

Nejvyšší kvalita provedení

Zaměřujeme se na kvalitu a bezpečnost, proto byly brusle Spokey ARYA vyrobeny s důrazem na každý detail. Hliníkový podvozek je velmi odolný i při zachování velmi nízké hmotnosti. Kolečka jsou vyrobena z odolného PU, s tvrdostí vhodnou pro rekreační jízdu (82A). A to vše je doplněno kvalitními ložisky ABEC7 Carbon, které zajišťují vysokou rychlost při zachování vynikající životnosti bruslí.

rozměr / délka vložky v cm
38-42: 24 – 27 cm

Technické parametry:

regulovatelné
podvozek: hliník
ložiska: ABEC7 Carbon
kolečka: PU 82A
rozměry koleček:
64 mm - vel. 29-32
70 mm - vel. 33-42
brzda: TPR
zapínání: dvojitá spona s pojistkou, suchý zip, šněrování
výrobek certifikován při váze: 60 kg
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby