Běžecký pás REBEL Active RBA-1002


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 22. 07. 2024
 
 
EAN: 5901890098076
Kód: EMT06440873
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Elektrický běžecký pás Rebel Active je zařízení jak pro zkušené běžce, tak pro ty, kteří své dobrodružství s běháním teprve začínají. Jedná se o pohodlné řešení, které umožňuje pravidelný a pohodlný trénink v pohodlí vašeho domova bez ohledu na povětrnostní podmínky.

LED obrazovka
Sledujte svůj pokrok! Přehledný LED displej umožňuje sledovat klíčové tréninkové parametry. Naměřené hodnoty zahrnují hladinu tělesného tuku, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie. V rukojetích navíc najdete snímače srdečního tepu, které vám umožní neustále sledovat vaši srdeční frekvenci a pomáhají vám udržovat optimální úroveň intenzity tréninku.

15 tréninkových programů
Bez ohledu na to, zda dáváte přednost dynamickému běhu nebo lehkému joggingu, můžete běžecký program přizpůsobit svým potřebám. Elektrický běžecký pás RBA-1002 je vybaven 15 programy různé intenzity. Díky tomu můžete cvičení přizpůsobit vlastním zdravotním a kondičním možnostem. Díky konstantnímu výkonu motoru 1,5 HP bude používání běžeckého pásu potěšením i na nejvyšší úrovni a při intenzivním tréninku.

Držák telefonu a láhve s vodou
Domácí běžecký pás Rebel Active má také speciální držák pro telefon nebo tablet, který umožňuje používat tréninkové aplikace, sledovat filmy nebo poslouchat hudbu při cvičení. Pohodlí při tréninku poskytují také praktické police na láhev s vodou nebo izotonický nápoj. Díky nim si snadno udržíte správnou hydrataci během tréninku, aniž byste museli přestat běhat.

Stabilita a bezpečnost
Bezpečný trénink na domácím běžeckém pásu Rebel Active je zaručen nejen pevnou a stabilní konstrukcí, ale také použitím systému tlumení nárazů. Toto řešení snižuje dopady nárazů při běhu, chrání klouby a zvyšuje komfort při tréninku.

Transportní kolečka
Máte pocit, že běhání při sledování vašeho oblíbeného seriálu je příjemnější? Běžecký pás Rebel Active je vybaven transportními kolečky, která výrazně usnadňují přesun přístroje z jedné místnosti do druhé, a to jak před tréninkem, tak po něm. Skládací konstrukce zase usnadňuje skladování a šetří místo.

Technické parametry:

- Snímače srdečního tepu
- LED displej
- Klávesy rychlého přístupu
- Bezpečnostní klíč
- Police na láhve
- Systém amortizace
- Skládací konstrukce
- Přepravní kolečka

Technické parametry:

- Počet tréninkových programů: 15
- Naměřené hodnoty: tepová frekvence, hladina tělesného tuku, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie
- Třída zařízení: H
- Systém skládání: manuální
- Nastavení úhlu sklonu: manuální, 3 úrovně
- Rychlostní rozsah: 1 - 16 km/h
- Běžecký pás: dvouvrstvý, 1,6 mm
- Tloušťka běžecké desky: 15 mm
- Max. hmotnost uživatele: 100 kg
- Maximální výkon motoru: 3 HP
- Konstantní výkon motoru: 1,5 HP
- : 230 V; 50 Hz
- Hmotnost: 45 kg
- Rozměry běžeckého pásu (šířka x délka): 420 x 1200 mm
- Rozměry v rozloženém stavu (délka x šířka x výška ): 1440 x 705 x 1300 mm
- Rozměry po složení (délka x šířka x výška): 730 x 705 x 1300 mm

Fotogalerie
Běžecký pás REBEL Active RBA-1002 Běžecký pás REBEL Active RBA-1002
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.