Bedýnka na step REBEL RBA-3225-BL Active Blue


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 29. 02. 2024
 
 
EAN: 5901890100083
Kód: EMT06441128
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Krok cvičení a aerobiku Rebel Active je základním prvkem každé domácí posilovny. Díky němu můžete efektivně trénovat své tělo, zlepšovat vytrvalost, sílu a kondici a přitom dosahovat skvělých výsledků.

Třístupňové nastavení výšky
Step fitness Rebel Active je ideální nástroj pro intenzivní kardio trénink, posilování a formování postavy. Jeho třístupňové nastavení výšky v rozsahu 10, 15 a 20 cm umožňuje přizpůsobit intenzitu tréninku vašim individuálním potřebám a kondici.

Protiskluzový povrch
Bezpečnost je při tréninku klíčová, proto je fitness schůdek Rebel Active vybaven protiskluzovým povrchem, který zajišťuje jistotu a stabilitu i při nejintenzivnějším cvičení. Díky tomu se můžete soustředit na provádění pohybů s plným nasazením bez rizika zranění.

Protiskluzové gumové podložky
Bezpečné použití cvičebního kroku Rebel Active zaručují také protiskluzové gumové podložky ve spodní části. Zabraňují pohybu kroku během dynamického tréninku, což vám umožní soustředit se na dosažení vašich cílů bez obav o stabilitu.

Technické parametry:

Protiskluzový povrch
Protiskluzové gumové podložky
Materiál: PP
Rozměry (délka x šířka): 78 x 23 cm
Třístupňové nastavení výšky: 10/15/20 cm
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.