Autorádio LTC AVX8200BT


Momentálně nedostupné
Předpokládaný termín naskladnění: 12. 06. 2023
 
 
EAN: 5902270773453
Kód: EMT05530588
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

je produkt pro náročné uživatele, kteří oceňují odolnost a spolehlivost. Nejkvalitnější materiály, které byly použity při výrobě tohoto rádia, zaručují dlouhý a bezproblémový provoz zařízení a spokojenost uživatele. Už vás nebaví písničky, které slyšíte v rádiu? Chtěli byste mít kontrolu nad tím, co posloucháte? Vestavěný Bluetooth modul umožňuje streamovat hudbu z mobilního telefonu přímo do rádia. Proces probíhá bezdrátově, to vše s cílem zajistit co největší komfort pro uživatele. Externí mikrofon v kombinaci s připojením Bluetooth umožňuje používat režim handsfree. Telefonujte bezpečně, aniž byste sundali ruce z volantu nebo se dívali na silnici. Rádio je vybaveno Wi-Fi modulem, který umožňuje připojení k síti a používání internetu přímo z palubní desky. Stačí připojit rádio k přenosnému routeru nebo telefonu s funkcí přístupového bodu. Připojení k internetu vám umožní streamovat jakýkoli multimediální obsah a používat webový prohlížeč. Většině plochy předního panelu multimediální stanice dominoval dotykový LCD displej s úhlopříčkou až 7". Právě přes něj se odehrává nejvíce interakcí se zařízením. Rádio funguje pod systémem Android 10 , celosvětově známý pro různá mobilní zařízení, přizpůsobený pro práci s Díky této kombinaci je navigace rozhraním jednoduchá a intuitivní a samotné zařízení je vybaveno funkcemi, které v klasických rádiových přijímačích jen těžko najdete.

Nemějte obavy, pokud nemáte zařízení kompatibilní s Bluetooth. Rádio LTC AVX8200BT je také vybaveno řadou klasických, drátových způsobů připojení. Pro připojení telefonu nebo MP3 přehrávače použijte 3,5 mm miniJack konektor. Čtečka karet microSD a port USB vám umožní přehrávat vlastní hudební a video soubory bez použití externího zařízení. Stačí zapojit flash disk nebo kartu s oblíbenou hudbou nebo filmem a užijte si cestu. Velký dotykový displej na přední straně zařízení lze také využít k zobrazení videosouborů díky funkci přehrávače filmů. Stačí připojit paměťové zařízení USB nebo SD kartu a přehrávat svá oblíbená videa přímo na zařízení. Skvělé řešení na dlouhé cesty a pro rodiny s dětmi. Multimediální stanice AVX8200BT je vybavena přijímačem GPS. To znamená, že zařízení lze použít jako samostatnou navigaci do auta pomocí příslušného navigačního softwaru. Široká doplňková funkčnost zařízení neznamená, že jeho základní stránka byla zanedbána. Rádio LTC je vybaveno kvalitním FM tunerem s podporou technologie RDS (Radio Data System), která umožňuje příjem FM rozhlasových stanic s frekvencemi v rozsahu 87,5 MHz - 108 MHz. Poslouchejte všechny své oblíbené rozhlasové stanice a přijímejte oznámení na displeji díky kompatibilitě RDS. AVX8200BT je skutečná multimediální stanice, která výrazně rozšiřuje funkčnost vašeho vozu. Součástí je vysoce kvalitní couvací kamera kompatibilní s rádiem. Oproti jiným couvacím kamerám na trhu není potřeba přídavný displej ani výměna zpětného zrcátka, modul je kompletně integrován v rádiu. Náhled s parkovacími čarami se zobrazí přímo na displeji rádia.

Vlastnosti:

- Montážní velikost: 2 DIN
- Pracovní paměť: 1 GB
- Vnitřní úložiště: 16 GB
- Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.0 / WiFi
- Zabudovaný mikrofon
- Konektory: 1x čtečka microSD karet / 1x port AUX / 1x port USB-A
- Funkce handsfree
- Podsvícení
- Ekvalizér
- EPS + přijímač
- Displej: LCD 7"
- Frekvenční rozsah FM: 87,5 MHz - 108 MHz
- Střední frekvence: 10,7 MHz
- Poměr signálu k šumu: > 50 dB
- Mp3 přehrávač
- Frekvenční odezva: 100Hz - 10kHz (+6dB)
- Zesilovač
- Startovací výkon (MOSFET): Výkon 4x 50W
- Impedance reproduktoru: 4 Ohm- 8 Ohm
- : DC 12V
- Software: Android 10.0
- : Třída 2 (2,5mW), až 10m
- Frekvenční rozsah: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Obsah balení:

- 1x Autorádio
- 1x Dálkové ovládání
- 1x ISO konektor
- 1x Zadní kamera
- 1x Externí mikrofon

Fotogalerie
Autorádio LTC AVX8200BT Autorádio LTC AVX8200BT
 
Autorádio LTC AVX8200BT
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.