Antistatický čistící přípravek pro obrazovky 400ml


209 Kč (8.5 €) vč. DPH
Rychlý nákup
 
Externí sklad 10 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 5412386059964
Kód: EMGM744-024
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Antistatický čistič obrazovky pro rychlé a snadné čištění obrazovek.Technický čistič skla, který byl vyvinut speciálně pro splnění požadavků uživatelů počítačového monitoru a televize.
Monitor bez nečistot je v této oblasti základním předpokladem pro příjemnou a snadnou práci na ergonomicky uspořádaném pracovišti.
Kvůli nevyhnutelnému hromadění statické elektřiny přitahuje každá obrazovka monitoru nečistoty a čas od času vyžaduje důkladné, šetrné čištění bez šmouh.Aplikace:+ Vhodné pro všechny skleněné povrchy.+ Dosahuje dobrých výsledků při čištění jiných tvrdých povrchů, jako jsou kovy a plasty.+ Také poskytuje působivé výsledky při čištění skleněných panelů na kopírovacích strojích a ve fotografickém průmyslu.+ Nestříkejte přímo na obrazovku.Údaje o nebezpečnosti:H222Extrémně hořlavý aerosol.H229Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnoutH319Způsobuje vážné podráždění očí.Pokyny pro bezpečné zacházení:P102Uchovávejte mimo dosah dětí.P210Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.
Zákaz kouření.P211Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.P251Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.P271Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.P410 + P412Chraňte před slunečním zářením.
Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122°F.

 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby