Adaptér HDMI GOOBAY 65743


43 Kč (1.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 4040849657436
Kód: EMT03391023
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Víceúčelová spojka spojuje dva kabely HDMI™ do jednoho delšího, čímž ušetříte nákup dalších delších kabelů. Volitelně lze adaptér použít také jako měnič pohlaví pro přeměnu konektoru HDMI™ na port.

Pasivní spojku HDMI™ lze použít k připojení dvou kabelů HDMI™ do jednoho delšího nebo k přeměně zástrčky HDMI™ na zásuvku HDMI™
Adaptér HDMI™-to-HDMI™ přenáší obraz ve vysokém rozlišení až 8K @ 60 Hz a 4K @ 120 Hz (zpětně kompatibilní) a dosahuje přenosové rychlosti až 48 Gbit/s.
Ideálně se hodí pro přenos zvuku a videa mezi TV/monitorem a projektory, herními konzolemi (např. PlayStation 5, Xbox) nebo streamovacími přijímači (např. Amazon Fire TV, Apple TV).
Integrovaný ethernetový kanál (HEC) propojuje jakékoli zařízení HDMI™ se zařízeními v kabelové síti bez samostatného internetového kabelu
Funkce CEC (Consumer Electronics Control) umožňuje flexibilní ovládání pouze jedním dálkovým ovladačem, např. pro zapnutí několika spárovaných zařízení HDMI™ jediným stisknutím tlačítka.
Podporuje 8K UHD, 3D při 4K UHD a také HDR (High Dynamic Range) pro vynikající kvalitu obrazu s vysokým kontrastem, podporuje také šifrovací systém HDCP 2.2.
Podporuje pokročilé zvukové funkce, jako je eARC (Enhanced Audio Return Channel) a ARC (Audio Return Channel) pro snadný digitální přenos z televizoru do soundbaru nebo hi-fi systému.

Technické parametry:

Spojení, kontaktní materiál: pozlacené
Typ připojení: HDMI™ samice (typ A)
Typ připojení: HDMI™ samice (typ A)
Připojení 2, typ: HDMI™ samice (typ A)
Přenos signálu:
Podporované video standardy: 8K Ultra HD 4320p (60 Hz)
Barva: Černá
Označení: CE, WEEE
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby