Adaptér Bluetooth BASEUS BA04 Black


126 Kč (5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172604271
Kód: EMT06441084
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Pohodlně používejte svá bezdrátová zařízení. Adaptér Baseus BA04 podporuje rychlé a stabilní připojení Bluetooth 5.1 a jeho dosah je až 20 m. Vyniká širokou kompatibilitou - umožňuje připojit reproduktory, klávesnice, herní podložky a mnoho dalších zařízení. Celkem s ním můžete spárovat až 7 zařízení najednou!

Spolehlivé bezdrátové připojení
Rozlučte se s problémy s připojením. Adaptér podporuje technologii Bluetooth 5.1, takže dokáže zajistit rychlý a stabilní bezdrátový přenos. Zadrhávání a zpoždění jsou minulostí! Zařízení je také zpětně kompatibilní s Bluetooth 4.0, 4.1, 4.2 a 5.0. Disponuje také vylepšeným signálem - s dosahem až 20 m si můžete užívat spolehlivé připojení téměř kdekoli v domě.

Mnoho možností
Adaptér je kompatibilní se širokou škálou zařízení - využijete ho při práci i při hraní her. Umožňuje spárovat s počítačem bezdrátovou myš nebo klávesnici, herní ovladač, reproduktory a sluchátka. Nebo jej můžete použít k přenosu souborů mezi smartphonem a notebookem přes Bluetooth. Poznámka: iPhony umožňují pomocí adaptéru přenos zvuku, ale neumožňují přenos dat.

Podporuje až 7 zařízení současně
Zlepšete svůj pracovní proces. Adaptér umožňuje spárovat počítač až se 7 zařízeními současně, například s reproduktorem, podložkou, klávesnicí, myší, sluchátky, tiskárnou a smartphonem. Pro připojení k více zařízením tak stačí vyhradit pouze jeden port USB! Produkt si navíc pamatuje jednou nakonfigurovaná zařízení, aby se s nimi později automaticky spároval, čímž šetří váš čas.

Plug & Play
Používáte notebook nebo počítač se systémem Windows 8.1, 10 nebo 11? Máme pro vás dobrou zprávu! Nemusíte ztrácet čas instalací ovladačů a složitou konfigurací adaptéru. Díky systému Plug & Play stačí adaptér pouze zapojit do počítače. Vestavěný indikátor, který svítí modře, vám navíc poskytne informace o stavu zařízení.

Technické parametry:

Barva: Černá
Rozhraní: USB
Materiál: Hliníková slitina + ABS
Verze Bluetooth: 5.1 se zpětnou kompatibilitou
Čip: BR8651
Dosah: Až 20 m
Kompatibilní protokoly: A2DP, H2DP, HSP, AVRCP, HID atd.

Fotogalerie
Adaptér Bluetooth BASEUS BA04 Black Adaptér Bluetooth BASEUS BA04 Black
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby