Dálkové ovladače ACER

Potřebujete nový dálkový ovladač ACER? Dálkových ovladačů ACER máme více než 501 druhů. Nabízíme jak originální, tak levnější náhradní ovladače.

Jak vyhledat správný dálkový ovladač - postup

  

Nenašli jste vhodný dálkový ovladač? 

 

 

 
 
 
 

Pomůžeme Vám vybrat ovladač Acer

Vyplňte své kontaktní údaje a do textu zprávy napište model Vašeho přístroje Acer. Model najdete na zadní straně zařízení na štítku.


 
 
 
 

Nabízíme jak originální dálkové ovladače Acer tak levnější náhradní ovladače. Náhradní dálkový ovladač Acer má stejné funkce jako originál. Jedniné v čem se může lišit je vzhled. Originály ACER jsou vyráběny přímo výrobcem, stejně jako přístroj. Proto jsou většinou dražší než náhrady (repliky). Náhradní ovladač pro ACER Vám udělá stejnou službu, jako originální ovladač, ale za nižší cenu.

Programovatelný ovladač

Dnes jsou oblíbenou volbou programovatelné ovladače. Ovladač Vám nastavíme přesně pro váš přístroj ACER (TV, DVD, SAT, AUX atd.). Do ovladače můžeme naprogramovat až 3 další zařízení, takže nebudete muset používat jiné ovladače, ale bude Vám stačit pouze jeden na vše.

Na ovladači si jednoduše přepnete, které zařízení chcete zrovna ovládat (např. televizor Acer, satelit, dvd, audio a podobně). Ostatní přístroje nemusí být značky ACER, můžeme Vám do ovladače naprogramovat zařízení jakékoliv jiné značky. Pokud máte zájem o tento druh dálkového ovladače pro ACER a další 3 přístroje, napište nám zde >>.

Více informací o jednotlivých druzích ovladačů najdete v těchto článcích: