Sada na opravu karoserie GEKO G02643


692 Kč (27.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901477169236
Kód: EMT06693129
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Sada na odstraňování promáčklin karoserie automobilu. Nabízí možnost snadno a efektivně odstranit promáčkliny. Účinek opravy je okamžitý. Produkt nezanechává žádné stopy. Sada je vyrobena z kvalitních materiálů s důrazem na detail a preciznost zpracování, které zaručují dlouhou a efektivní práci nástroje. Aplikace nepoškodí lak díky měkkým, ale odolným plastovým adaptérům. Široká škála průměrů adaptéru pro různě velké promáčkliny, důlky.

- Očistěte povrch karoserie od mastnot a nečistot
- Vyberte si správnou podložku pro velikost důlku – obvykle potřebujete podložku, která má průměr asi o 20 % menší, než je průměr důlku
- Pomocí tavné pistole a tavné tyčinky (nejsou součástí) naneste větší množství lepidla na podložku. Podložku přilepte v místě důlku, promáčkliny a počkejte než lepidlo ztuhne.
- Nasaďte reverzní kladivo na přilepený adaptér a pohybem závaží kladiva vytáhněte důlek nebo pomáčklinu.
- Po odstranění důlku adaptér opatrně odloupněte. Pokud se bojíte, že při pokusu o uvolnění poškodíte karoserii, použijte k zahřátí lepidla např. fén. Potom pomocí špachtle (není součástí) odstraňte zbytky lepidla.

Obsah balení:

- reverzní kladivo - délka 49 cm
- modrý adaptér: 18 ks
- růžový adaptér: 12 ks
- 7 ks tavné tyčinky
- 1 ks špachtle k odstranění lepidla
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby