Sada digitálního multimetru, multimetru klešťového a zkoušečky AC napětí, Total TOTAL-TOOLS


870 Kč (35.2 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 1 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 6941639868590
Kód: EMTORTMT43028
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Sada digitálního multimetru, multimetru klešťového a zkoušečky AC napětí, Total

Sada digitálního multimetru, multimetru klešťového a zkoušečky AC napětí. Digitální multimetr kategorie CAT III má ochranu proti přetížení. Pracuje s maximálním napětím 600V. Vzorková frekvence je cca 3x/sec., automatická indikace polarity, pojistka F200 mA/ 250 V. Digitální klešťový multimetr je kategorie CAT III. Maximální napětí mezi svorkami a uzemněním je 600 V DC / 600 V AC. Max. zobrazená hodnota 6000. Ochrana proti přetížení. Zkoušečka AC napětí měří síťové napětí v rozsahu 12 - 1000 V. Frekvence je 50-60Hz. Zkoušečka disponuje světelnou a zvukovou signalizací, světlem, rozlišením nulového a živého vodiče, signalizací intenzity signálu a indikací nedostatečného napětí baterie.


Fotogalerie
Sada digitálního multimetru, multimetru klešťového a zkoušečky AC napětí, Total TOTAL-TOOLS Sada digitálního multimetru, multimetru klešťového a zkoušečky AC napětí, Total TOTAL-TOOLS
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby