Prodlužovací kabel BASEUS PowerCombo


659 Kč (26 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172651121
Kód: EMT08710504
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Síťová nabíječka Baseus PowerCombo nabízí několik portů a AC zásuvek, takže k ní můžete připojit několik zařízení současně. A co víc, zajišťuje bezpečné používání a vyniká pečlivě promyšleným designem. Široká kompatibilita navíc zvyšuje pohodlí používání.

Pohodlně nabíjejte svá zařízení
Nabíjejte své vybavení pohodlně a rychle. Napájecí nabíječka nabízí 2 porty USB-C a 2 porty USB-A a nabízí maximální výkon 30 W, takže můžete nabíjet několik zařízení najednou. Baseus PowerCombo je navíc vybaven 3 AC zásuvkami, ke kterým můžete připojit další zařízení.

Řada ochran
Nabíječka je vybavena různými bezpečnostními prvky, takže ji můžete bezpečně používat. Baseus PowerCombo nabízí ochranu proti zkratu, nadproudu, rušení, zkratu, přehřátí atd. A co víc, automaticky se vypne, aby chránila připojená zařízení během bouřky.

Široká kompatibilita
Používejte nabíječku bez obav z problémů s kompatibilitou. Produkt funguje s řadou zařízení, včetně smartphonů, tabletů, sluchátek, chytrých hodinek a USB ventilátorů.

Rafinovaný design
Nabíječka byla vyrobena z ohnivzdorného materiálu a je vybavena speciálním bezpečnostním zařízením, které chrání před úrazem elektrickým proudem. A co víc, silnější jádro kabelu snižuje riziko přehřátí produktu a umístění portů na více stranách nabíječky zvyšuje komfort používání.

Fotogalerie
Prodlužovací kabel BASEUS PowerCombo Prodlužovací kabel BASEUS PowerCombo
 
Prodlužovací kabel BASEUS PowerCombo
 
Prodlužovací kabel BASEUS PowerCombo
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby