Kompresor BASEUS SuperMini Inflator Black


1 099 Kč (43.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6932172635916
Kód: EMT06441506
 
Poštovné při platbě předem: od 50 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 79 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Chcete mít jistotu, že vás na cestách nic nezaskočí? Vybavte se inovativní pumpou od Baseus! S ním budete moci hustit nejen pneumatiky automobilů, ale také motocyklů a jízdních kol! Je také ideální pro nafukování míčů, protože speciální trysky jsou součástí sady. Díky vysokému výkonu a kompaktní velikosti bude používání pumpy velmi pohodlné. Podívejte se, co víc vám může nabídnout!

Rychlá a efektivní práce
Auto pumpa/kompresor Baseus SuperMini Pro zaručuje rychlou a efektivní práci při huštění pneumatik. Díky inovativnímu 17válcovému motoru z čisté mědi, navrženému pro maximální účinnost, si můžete užít o 33 % rychlejší nafukování. Tento výkonný 50W kompresor poskytuje působivé proudění vzduchu a umožňuje plné nahuštění pneumatiky R175 za pouhých 8 minut. Navíc díky automatickému zastavení po dosažení plného nafouknutí je použití tohoto kompresoru nejen rychlé, ale také bezpečné a pohodlné.

Promyšlený Design
Zařízení Baseus se vyznačuje promyšleným designem poskytujícím maximální uživatelský komfort. Díky bezdrátové konstrukci již nemusíte řešit zamotané kabely. Navíc její široká kompatibilita díky různým tryskám obsaženým v sadě znamená, že pumpa je vhodná pro auta, motocykly, kola, míče a další. Vestavěný displej s vysoce přesným barometrickým senzorem monitoruje tlak v pneumatikách v reálném čase a zajišťuje bezpečný provoz. Dalšími výhodami tohoto výjimečného kompresoru jsou pohodlná ovládací tlačítka a vysoce kvalitní materiály. Nyní je huštění pneumatik jednoduché, pohodlné a bezproblémové.

Ještě více vymožeností
Auto pumpa/kompresor Baseus SuperMini Pro nabízí ještě více vymožeností, díky kterým je její používání ještě pohodlnější. Díky šikovnému popruhu jej můžete mít snadno u sebe a jeho malé rozměry a snadná přeprava umožňují pohodlné přenášení, aniž by zabíraly mnoho místa. Vestavěné nouzové světlo navíc slouží jako baterka ve tmě a poskytuje užitečnou podporu při nočních opravách nebo nouzových situacích. Nabíjení pumpy je jednoduché a pohodlné díky přiloženému USB-C kabelu. Nyní si můžete být jisti, že vaše cesty budou bezpečné a čerpadlo bude vždy po ruce a připraveno k provozu.

Záruka bezpečnosti
Baseus SuperMini Pro není jen účinným nástrojem pro huštění pneumatik, ale také zárukou bezpečnosti. Je vybaven vícevrstvou ochranou, včetně ochrany proti přepětí, ochrany proti přehřátí, ochrany proti nadproudu a ochrany proti nízkoteplotnímu nabíjení. To není vše! Další výhodou je chladič, který účinně chrání před přehřátím a zajišťuje bezpečné a efektivní huštění pneumatik. S těmito funkcemi je Baseus SuperMini Pro spolehlivým a bezpečným zařízením pro použití za všech podmínek.

Technické parametry:

Barva: Černá
Rozměry: 43 × 67 × 159 mm
Materiál: ABS + PC
Hmotnost. 440 g
Kapacita baterie: 4000 mAh / 14,8 Wh
Vstup USB-C: 5V = 2A
: 50 W
Doba inflace: 6-8 min
Vhodné pro: Auta, motorky, kola, míče atd.Fotogalerie
Kompresor BASEUS SuperMini Inflator Black Kompresor BASEUS SuperMini Inflator Black
 
Kompresor BASEUS SuperMini Inflator Black
 
Kompresor BASEUS SuperMini Inflator Black
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby