Kladivo vrtací a sekací AKU, SDS Plus, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, 4,5J, industrial, b TOTAL-TOOLS


3 229 Kč (130.5 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 1 ks
Expedujeme do: 3 - 5 dnů
 
EAN: 6976057331012
Kód: EMTORTRHLI20288
 
DOPRAVA ZDARMA
 
 
 

Kladivo vrtací a sekací AKU, SDS Plus, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, 4,5J, industrial, bez baterie a nabíječky

Toto vrtací kladivo s příklepem nalézá uplatnění jako pomocník při stavebních pracích v domácím prostředí. Je určeno pro: - vrtání s příklepem do betonu, cihel a kamene - vrtání bez příklepu do dřeva, kovu, umělé hmoty, keramiky apod. - sekací práce do betonu, cihel, kamene a asfaltu (např. pro drážkování nebo vysekávání otvorů). S použitím příslušných nástrojů také k odsekávání obkladaček, dlažby, omítky, stavebního lepidla apod.). Kladivo je vybavena brushless motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Její tělo je ergonomicky tvarováno, aby se snadno držela při práci a pogumovaná rukojeť tlumí vibrace. Univerzální systém uchycení nástrojů SDS plus umožňuje rychlé uchycení a výměnu nástrojů různých značek na trhu bez použití klíče, a také používat větší nástroje pro náročnější práce. Mírou stisknutí provozního spínače lze jemně a plynule regulovat otáčky a/nebo počet příklepů a zajistit tak jejich pozvolný náběh, což snižuje kroutící sílu při rozběhu pro vyšší bezpečnost. Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím. Nářadí lze tak s výhodou použít pro práci v místech, kde není možné použít elektrické nářadí s napájecím kabelem z důvodu nedostupnosti distribuční elektrické sítě. Toto nářadí je vybaveno systémem ochrany nářadí a akumulátoru, který v případě hrozícího přetížení nebo přehřátí automaticky odpojí napájení motoru. Systém tak chrání životnost nářadí i akumulátoru. Systém je aktivován v níže uvedených situacích. Ochrana proti přetížení. Je-li nářadí používáno způsobem, který způsobuje neobvykle vysoký odběr proudu, nářadí se automaticky zastaví bez jakékoli indikace. V takovém případě nářadí vypněte a zastavte práci, která způsobila přetížení. Potom nářadí znovu zapněte. Ochrana proti přehřátí Dojde-li k přehřátí nářadí nebo akumulátoru, nářadí se automaticky zastaví. V takovém případě nechejte nářadí před opětovným zapnutím vychladnout.

Technické parametry:
 • Baterie: 20V
 • Kapacita baterie: 2000mAh
 • Otáčky: 0 – 930 min-1
 • Počet příklepů: 0 – 4 400 min-1
 • Síla úderu: 4,5J
 • Max. vrtání do dřeva: 40mm
 • Max. vrtání do betonu: 28mm
 • Max. vrtání do oceli: 13mm
 • Nabíjení baterie cca: 1h
 • Příslušenství: 3x vrták, 1x sekáč, 1x vazelína, 1x klíč
 • Hmotnost s baterií: 4,65kg

Fotogalerie
Kladivo vrtací a sekací AKU, SDS Plus, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, 4,5J, industrial, b TOTAL-TOOLS Kladivo vrtací a sekací AKU, SDS Plus, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, 4,5J, industrial, b TOTAL-TOOLS
 
Kladivo vrtací a sekací AKU, SDS Plus, Brushless, 20V Li-ion, 2000mAh, 4,5J, industrial, b TOTAL-TOOLS
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


 •   Vyberte způsob dopravy
 •   Vyberte způsob platby