Detektor hladiny vody HUTERMANN 1269 WiFi TUYA


715 Kč (28.1 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT08831525
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Wi-Fi detektor vytopení
Když vaši koupelnu či kuchyň zničehonic zaplaví voda, je to vždycky nepříjemné. Ať už jde o poruchu pračky, vysloužilý sifon vašeho dřezu, nebo třeba problém s vypouštěním myčky, je zkrátka zaděláno na malér. S Wi-Fi detektorem vytopení Hütermann se však můžete těmto nepříjemnostem obloukem vyhnout. Jedná se totiž o praktické zařízení, které dokáže nežádoucí únik vody včas rozpoznat a okamžitě vás na něj upozornit (formou notifikace na mobil). Vy tak můžete okamžitě zasáhnout a vyhnout se zbytečnému vytopení vlastního bytu, nebo nedej bože sousedů pod vámi.

Jak to funguje
Ze všeho nejdřív je třeba detektor vytopení Hütermann namontovat na zeď (šroubky a hmoždinky jsou součástí balení). Poté si do svého chytrého telefonu stáhnete kompatibilní aplikaci (Tuya Smart nebo Smart Life – Smart Living) a s její pomocí detektor připojíte ke své domácí Wi-Fi síti (přístroj pracuje v bezdrátovém pásmu 2,4 GHz). Zařízení pak prostřednictvím pozlacených kontaktů na spodní straně hlídá, jestli se v jeho okolí neobjeví voda. A pokud ano, začne přerušovaně pípat, připojí se k internetu a okamžitě vám pošle upozornění na mobil. O náhlém vytopení se tedy dozvíte, i když zrovna nejste doma.

Aplikace, s níž detektor komunikuje, je v češtině. Stáhnout si ji můžete ze služby Google Play (Android) či App Store (iOS).

Vodu odhalí i v nepřístupných místech
K hlavnímu detektoru dostanete zdarma i speciální sondu, jejímž prostřednictvím rozšíříte dosah přístroje i do velmi nepřístupných míst. Jde o menší senzor (30 × 5 mm), který můžete bez problému umístit pod pračku, myčku i kuchyňský dřez. S hlavním detektorem musí být tato sonda spojena pomocí přiloženého kabelu (délka 120 cm).

Nastavte si, co se má stát
Kromě toho, že vám detektor v případě vytopení pošle notifikaci na mobil, si u něj můžete nastavit i další automatické procesy. Zařízení se dá totiž spárovat s celou řadou jiných Wi-Fi přístrojů. Mimo jiné se sirénou, která pak při detekci vody zároveň spustí i akustický poplach. Nebo s chytrou zásuvkou, jež zase na popud detektoru vytopení uvede do provozu jakýkoliv připojený přístroj (např. rozsvítí výstražné světlo nebo třeba zapne čerpadlo).

Baterie s pětiletou výdrží
Wi-Fi detektor vytopení Hütermann nevyžaduje připojení k elektrické síti. Funguje totiž na jednu baterii typu CR2, kterou máte rovnou k dispozici v základním balení. Díky ní vám přístroj vydrží při deseti detekcích za den spolehlivě sloužit celý rok. V případě, že k žádné detekci vody nedojde, je pak životnost baterie až dlouhých 5 let.

Aktuální stav baterie si můžete kdykoliv ověřit v chytré aplikaci.
Kompatibilní s hlasovými asistenty

Používáte doma tzv. hlasového asistenta? Pokud ano, určitě oceníte i kompatibilitu tohoto detektoru vytopení se systémy Google Assistant a Amazon Alexa. Díky ní můžete zařízení začlenit do své chytré domácnosti a ovládat jej svým hlasem.

Technické parametry:

- integrovaný bzučák - v případě detekce začne přezušovaně pípat
- lze naprogramovat na různé akce (Automatizace)
- bezplatná mobilní aplikace v českém jazyce pro zařízení s iOS a Android (Smart Life - Tuya)
- podpora Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
- Wi-Fi 2,4 GHz
- napájení z baterie: 1x CR2 (součást balení) - výdrž baterií 5 let bez detekce, 1 rok při detekci 10x denně
- velmi snadná instalace
- rozměry: 60 × 25 mm

Obsah balení:

- Detektor vytopení (rozměry 60 × 25 mm)
- Baterie CR2
- Sonda (rozměry 30 × 5 mm, + 120 cm dlouhý kabel)
- Šrouby a hmoždinky


Fotogalerie
Detektor hladiny vody HUTERMANN 1269 WiFi TUYA Detektor hladiny vody HUTERMANN 1269 WiFi TUYA
 
Detektor hladiny vody HUTERMANN 1269 WiFi TUYA
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby