Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 4054278028989
Kód: EMT08859873
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vysavač na suché vysávání Kärcher VC 6 nabízí komfort a filtrační technologii na nejvyšší úrovni. Silný výkon se sníženým příkonem 600 Watt, třída energetické učinnosti A, 10 m akční rádius a bohaté vybavení jako držadlo Softgrip, teleskopická sací trubka, ukazatel výměny filtru, automatické navíjení kabelu, regulace sací síly na stroji, vliesový filtrační sáček s hygienickým uzávěrem a pomoc při odstavení jsou samozřejmostí. Dodatečně je tento vysavač vybaven systémem QuickClick: Se systémem QuickClick se stává výměna hubic tou nejjednodušší věcí. Oproti běžným vysavačům jsou hubice uložené nejen po ruce v přihrádce na příslušenství, ale můžete je také jednoduše “clickem” vyměnit. Jednoduše nasadit rukojeť nebo sací trubku a zajistit - a již můžete vysávat s pomocí další hubice. Běžné vysavače se často zachytí na dveřním rámu, nohách od stolu nebo rozích nábytku a zanechají šrámy a nepěkné stopy. Zcela nové EasySlider objíždění překážek nyní poskytne pomoc. Jakmile narazí vysavač na nějakou překážku, vede elastický otočný kroužek EasySlider vysavač okolo překážky a tím zabrání zachycení stroje. Dodatečně je tento vysavač vybaven hubicí ComfoGlide: vysoká sací síla je důležitá - ale není vše. Podlahovou hubicí, která se při vysávání přisaje pevně ke koberci,lze jen těžko pohybovat. Kärcher to chytře vyřešil hubicí ComfoGlide. Stisknutím nožního tlačítka vyjedou dvě kolečka ve tvaru hvězdičky - a hubice je vedena po kobercích i při maximálním výkonu podstatně snadněji. Vysávání s hubicí ComfoGlide vyžaduje na kobercích až o 30% méně síly než s běžnými hubicemi. Vysávání koberců a tvrdých podlah v domácnostech. Možnost vysávání prachu ze zařízení všeho druhu.

Vlastnosti:

- EasySlider otočný kruh: pohodlné vysávání bez překážek a přerušení, žádné škrábance a škody na nábytku
- Ukazatel výměny filtru: vždy maximální sací výkon díky spolehlivému ukazateli výměny filtru - dříve než se sníží výkon
- HEPA 12 Filtr
- Maximální hygiena vzduchu: Odpadní vzduch je očištěn od alergizujících částeček
- QuickClick systém výměny příslušenství: rychlá a jednoduchá výměna příslušenství jednou rukou během několika sekund
- Teleskopická sací trubka: optimální komfort obsluhy díky individuálně nastavitelné délce sací trubky
- Objem nádrže: 4 l
- Max. příkon: 600 třída A W
- Standardní jmenovitý průměr: 35.0 mm
- Hmotnost: 6.6 kg
- Rozměry (D x Š x V): 383 x 370 x 373 mm

Obsah balení:

- Sací hadice, 2 m
- Sací trubka teleskopická
- Podlahová hubice ComfoGlide
- Spárová hubice, 1 kusy
- Hubice na čalounění
- Štětec na nábytek
- Automatické navíjení kabelu
- Filtr Hepa 12
- Filtrační sáček
- Parkovací pozice

Fotogalerie
Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6 Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6
 
Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6
 
Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6
 
Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6
 
Vysavač podlahový KÄRCHER VC 6
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.