Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5052197038125
Kód: EMT06420145
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Pánské gelové vložky do bot Scholl Work jsou speciálně určené pro vykonávání různých pracovních činností, kdy trávíte na nohou celý den. Dodají vám neobyčejný pocit komfortu. Díky těmto jedinečným vložkám se budete v botách cítit jako v bavlnce a bude se vám v nich pohodlně chodit. Vložky vám uleví od bolesti nohou a dalších nepříjemných pocitů. Unikátní technologie GelActiv kombinuje dva typy gelu, které účinně utlumí i ty nejmenší nárazy a otřesy a snižují nadměrný tlak na chodidla při chůzi a běhu. Pevnější gel podpírá nožní klenbu a patu, kdežto měkčí gel poskytuje tlumivý efekt a pohlcuje nárazy. Velkou předností gelových vložek do bot do práce je jejich ergonomický tvar a optimální rovnováha mezi oporou a odpružením. Díky tomu vložky spolehlivě absorbují veškeré otřesy a poskytují vám odpružení a potřebnou podporu. Gelové vložky Scholl můžete použít jak do pracovní, neformální či vycházkové obuvi. Vložky pro muže jsou vhodné do bot o velikostech 40 až 46,5. Scholl gelové vložky do bot pro všední den jsou k dostání ve variantě pro ženy i muže, rozlišují se pouze podle velikosti. Vložky je třeba přizpůsobit velikosti. Zastřihujte podél naznačené linie a přizpůsobte vložky různým velikostem.

Způsob použití:

Používání gelových vložek do bot je velmi snadné, stačí je sestřihnout podle naznačené linie na požadovanou velikost a vložit je do bot gelovou stranou dolů. Vložky jsou omyvatelné, můžete je otírat navlhčeným hadříkem. Vložku vyměňujte ideálně každých šest měsíců nebo při známkách jejího opotřebení.

Kdy bych měl/a používat vložky do bot Scholl GelActiv?

Nové vložky do bot Scholl GelActiv poskytují unaveným nohám vynikající pohodlí a byly vyvinuty pro tři konkrétní oblasti:

- Scholl GelActiv pro všední den – vložky pro každodenní aktivity, vhodné do neformální i společenské obuvi, balerínek a sportovních bot
- Scholl GelActiv do práce – vložky určené speciálně pro pracovní činnosti, vhodné do pracovní, neformální a vycházkové obuvi
- Scholl GelActiv na sport – vložky pro sportovní činnosti, vhodné do tenisek, sportovních bot a vycházkové obuvi
- Kdo může vložky používat?

Mohu vložku při stříhání poškodit?

K zastřižení vložky na požadovanou velikost použijte ostré nůžky, abyste neroztřepili okraje. Držte se při stříhání naznačené linie, abyste vložku příliš nezkrátili.

Jak vložím vložku do bot?

Nejprve nejlépe vyjměte z boty stávající vložku a vložte vhodně zastřiženou vložku Scholl GelActiv do bot gelovou stranou dolů.

Proč existují různé typy gelu?

Dva různé typy gelu prokazatelně pomáhají zmírnit nadměrný tlak, kterému jsou vaše nohy vystavovány drobnými nárazy a otřesy při chůzi a každodenních činnostech. Pevnější gel podpírá nožní klenbu a patu, kdežto měkčí gel poskytuje výborně tlumivý efekt a absorbuje nárazy.

Mohu vložky do bot omývat?

Ano, vložky jsou omyvatelné. Jednoduše je otřete hadříkem navlhčeným teplou mýdlovou vodou, ale nenamáčejte je.

Jak dlouho mohu vložky nosit?

Vložku vyměňte, když se na ní projeví opotřebení. Doporučuje se vložky měnit každých šest měsíců.

Který typ vložek Scholl GelActiv je pro vás vhodný?

- „Vedu aktivní život a jsem na nohou několik hodin denně.“ – GelActiv pro všední den
- „V práci jsem na nohou celý den a hodně je zatěžuji.“ – GelActiv do práce
- „Rád/a sportuji a při běhu nebo jiném cvičení nohy hodně namáhám.“ – GelActiv na sport

Fotogalerie
Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár
 
Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár
 
Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár
 
Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár
 
Vložky do bot SCHOLL WORK MUŽI gelové 1 pár
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.