Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi


3 690 Kč (150.8 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8592920117569
Kód: EMT08811056
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

GoSmart Domovní bezdrátový videozvonek IP-09C s Wi-Fi.
S pomocí chytrého dveřního zvonku IP-09C z řady EMOS GoSmart budete mít neustálý přehled o tom, co se děje před vašimi dveřmi. Díky obousměrné hlasové komunikaci můžete komunikovat s vítanými i nežádoucími návštěvníky i v okamžicích, kdy se nacházíte mimo svůj domov. Upozornění zasílaná na mobilní telefon vás budou informovat o pohybu zaznamenaném před vašimi dveřmi. Pokročilou funkcí je možnost ovládání zámku dveří z mobilní aplikace, kterou využijete zejména v případě potřeby otevření dveří během vaší nepřítomnosti.
Chytrý dveřní zvonek IP-09C je vybaven pohybovým čidlem, které při zaznamenání pohybu zajistí odeslání notifikace s fotografií návštěvníka na váš mobilní telefon. Inteligentní funkce human detection dokáže eliminovat falešné poplachy způsobené pohybem zvířat či dopravních prostředků a jsou tak zaznamenávány pouze osoby a jejich tváře. Současně s odesláním notifikace je spuštěno nahrávání videozáznamu na mikroSD kartu či cloudové úložiště. Záznamy si můžete kdykoliv zpětně prohlédnout a ověřit, kdo byla osoba před vašimi dveřmi.
Díky zabudovanému mikrofonu, reproduktoru a kameře umožňuje chytrý dveřní zvonek IP-09C vedení videohovoru s příchozími přímo z vašeho mobilního telefonu. V případě nepřítomnosti tak můžete přesměrovat zvonícího doručovatele se zásilkou k vašemu sousedovi, nečekanou návštěvu požádat o vyčkání do vašeho brzkého příjezdu nebo třeba varovat podezřelou osobu pohybující se přede dveřmi.
Už jste se setkali se situací, kdy si vaše dítě zapomnělo klíče od domu a vy jste byli v práci? Chytrý dveřní zvonek IP-09C zvládne ovládat i dveřní zámek a vy tak můžete s pomocí svého mobilního telefonu pustit dítě nebo třeba rodinného příslušníka dovnitř!
Hlídání domova ve dne i v noci? Žádný problém! Full HD kamera (1080p) se zorným úhlem 110° zabudovaná v chytrém dveřním zvonku IP-09C je vybavena megapixelovým snímačem CMOS, který zajistí ostrý a nezkreslený obraz. O dokonalé pořízení obrazu osoby před objektivem za všech světelných podmínek se postará podpora nočního vidění na vzdálenost až 4 m a funkce IR cut. Díky tomu můžete sledovat dění u vašich dveří 24 hodin denně.
Odolnost chytrého dveřního zvonku IP-09C proti libovolné nepřízni počasí je zaručena krycí stříškou a stupněm krytí IP44. Obáváte se, že vám někdo chytrého pomocníka ukradne? Nezoufejte! Dveřní zvonek je chráněn bezpečnostním upevňovacím šroubem, který ho fixuje v držáku instalovaném na zeď a v neposlední řadě alarmem o síle 85 dB proti neoprávněné manipulaci. Alarm se aktivuje při přerušení kontaktu zvonku s držákem a spolehlivě odradí každého zloděje či vandala. Tuto funkci je také možné v aplikaci EMOS GoSmart zcela deaktivovat.
Venkovní zvonkové tlačítko s integrovanou kamerou je napájeno z napájecího zdroje 12 V a vy tak můžete k instalaci použít stávající kabely po demontáži původního zvonku. Díky trvalému připojení ke zdroji se nemusíte starat o žádné nabíjení čí výměnu akumulátorů. Pro napájení vnitřního bezdrátového zvonku postačí 3 kusy běžných AA baterií s výdrží dlouhých měsíců a vy tak nejste nijak limitováni jeho umístěním v interiéru. Po instalaci na vybrané místo pak stačí zařízení připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a spárovat s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android i IOS. Při provozu můžete využít i hlasového ovládání díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant.
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace. Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.


Parametry produkru:

- ovládání zámku dveří
- zaznamenání pohybu
- notifikace s fotografií návštěvníka na váš mobilní telefon
- nahrávání videozáznamu
- vedení videohovoru s příchozími
- Full HD kamera
- perfektní obraz ve dne v noci


Technické parametry:

- přenosová frekvence: 2,4 GHz WIFI
- podporované OS: Android, iOS
- noční vidění: ano
- maximální úhel záběru kamery: 110°
- napájení kamerové jednotky: napájeci zdroj DC 12 V (součástí balení)
- napájení vnitřního zvonku: 3× AA (LR6) 1,5 V DC (není součástí balení)
- krytí kamerové jednotky: IP44
- hlasová komunikace: obousměrná
- kompatibilita: EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife Otevřený systém
- ukládání na SD kartu: ano
- detekce pohybu: ano
- barva: šedá
- rozlišení kamery: 1 920 × 1 080
- rozměr kamerové jednotky: 149 × 63 × 46 mm
- počet melodií vnitřního zvonku: 25
- jazyky aplikace: EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků
- siréna: ano
- montáž: na stěnu + na postavení
- ovládání hlasovými asistenty: ano (Amazon Alexa, Google Assistant)
- notifikace do mobilní aplikace: ano
- možnost připojení přídavných kamer: ne
- maximální dosvit nočního vidění: 1 metr
- antivandal provedení kamerové jednotky: ne
- ukládání na cloud: ano
- zdroj součástí balení: ano
- typ produktu: videozvonek
- regulace hlasitosti: ano
- přídávný vnitřní zvonek: ano
- počet tlačítek kamerové jednotky: 1
- prodejní obal: 1 ks, krabice
- ovládání pojezdu brány: ne
- ovládání zámků: ano
- ochrana proti odcizení: ano
- automatické ukládání snímků: ano
- obsah balení: 1× dveřní kamerová jednotka, 1× dešťová clona, 1× bezdrátový zvonek, 1× napájecí zdroj, 1× propojovací kabel, 1× instalační materiál, 1× manuál
- snímací prvek kamery: 2,69 mm JX-F37
- protokol: Wi-Fi
- IR CUT: ano
- Funkce WebRTC: ano
- doporučená kabeláž: bez kabeláže


Fotogalerie
Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi
 
Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi
 
Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi
 
Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi
 
Videozvonek EMOS IP-09C s Wi-Fi
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby