Váha osobní ETA Vital Fit 6781 90000


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8590393320769
Kód: EMT06428096
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 
Váha osobní ETA VITAL FIT 6781 90000
Analytická osobní váha ETA Vital Fit nadchne nejen milovníky decentní bílé barvy, ale i příznivce čísel a chytrých technologií. Při vážení vás navíc nečeká žádné zdržování – stačí se jednoduše postavit na skleněnou vážicí plochu a vaše pohotová pomocnice vám to okamžitě vyčíslí. Výslednou hmotnost zobrazuje s rozlišením na 100 g a její maximální kapacita je 180 kg (396 lb / 28 st). Díky zabudovanému indikátoru snadno rozezná i případné přetížení. Následně se váha automaticky vypne, a vy se tak můžete naplno věnovat naměřeným hodnotám ve vašem mobilu. A že jich rozhodně není málo. Po spárování váhy s mobilním telefonem vás aplikace Vital Body Plus zahrne cennými informacemi, které o vaší aktuální kondici mnohé napoví. Naměřená data vám nejen přehledně zobrazí, ale navíc je analyzuje a shromažďuje. Parametrů, které takto můžete sledovat, je více než 18. Získáte tak neustálý přehled o tom, kde se zrovna na cestě za svými cíli nacházíte, nebo jak se naměřené hodnoty změnily v porovnání s předešlým měřením. Stačí sáhnout do kapsy pro váš mobilní telefon, který se tak stane pomyslným fit deníkem a chytrým trenérem v jednom. Aplikace Vital Body Plus je kompatibilní s operačním systémem Android 4.4 (a novější), iPhone4S a iOS 8.0 (a novější). Aplikace Vital Body Plus je určena pro Android a iOS (lze ji zdarma stáhnout z Apple Store / Google Play). Nabízí více než 15 jazykových mutací a možnost přepnutí jednotek hmotnosti (kg/lb/st). Se smart aplikací se ve světě sociálních sítí neztratíte. Nejen že vaše pokroky monitoruje a vyhodnocuje, a tak vás udržuje neustále v obraze, ale zároveň umožňuje i jejich snadné sdílení. Zavázat se ke svým cílům veřejně a sklízet pochvalné komentáře je totiž tou nejlepší motivací. Pro důkladnou analýzu využívá váha ETA Vital Fit pět parametrů – výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor. Bezdrátová technologie pro přenos naměřených dat (BT 4.2) je navíc energeticky velmi úsporná. Provoz zajišťují 3 AAA baterie, které jsou součástí balení. Na jejich blížící se vybití vás váha jednoduše upozorní. Bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm se pak postará o její zvýšenou odolnost a zajistí snadnou a hygienickou údržbu.

Co všechno aplikace Vital Body Plus pro chytrá zařízení umí?

- Po spárování s vahou zobrazuje, analyzuje, komentuje a ukládá naměřená data – více než 18 různých tělesných charakteristik (např. viscerální tuk, tělesný tuk, podkožní tuk, vodu v těle, svalovinu, hodnocení postavy, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálního kalorického příjmu a další)
- Umožňuje sledovat pokroky jednotlivých změřených hodnot v čase (včetně grafického znázornění)
- Všechna data se automaticky ukládají a zálohují v cloudu s přístupem prostřednictvím vlastního účtu
- Možnost rychlého použití pro návštěvy i bez registrace (tzv. návštěvní mód)
- Uložení nebo sdílení výsledků ve 4 základních režimech/srovnáních
- Možnost synchronizace dat s aplikacemi třetích stran (Google Fit; Apple Health, Fitbit)
- Automatické spárování po přihlášení k účtu na jiném smart zařízení
- Poskytne cenné teoretické informace, včetně sekce otázek a odpovědí přímo v aplikaci
- Paměť až pro 8 osob s automatickým rozpoznáním uživatelů
- Možnost stanovení a sledování cíle (požadované hmotnosti) za libovolné časové období
- Funkce připomenutí vážení (tzv. budík)
- Mód vážení dítěte

Vlastnosti:

- Měření a analýza: hmotnost kostí; hmotnosti; svaloviny; tuku v těle; vody v těle
- Nosnost (kg): 180
- Přesnost vážení (g): 100
- Ukazatel: digitální
- Typ baterie: AAA
- Počet baterií: 3
- Baterie součástí balení: ANO
- SMART: ANO
- Typ osobní váhy: diagnostická
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.