Uvolňovač šroubů 400ml sprej


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8592860801436
Kód: EMT06560341
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Charakteristika BL6 uvolňovače šroubů:
je osvědčený produkt s MoS2, který je vhodný i jako kontaktní a mazací látka. Výběrem surovin je dosaženo rychlého účinku, hlavně u zkorodovaných kovových spojení. Vysokým kapilárním účinkem a dobrou těkavostí se podařilo dosáhnout proniknutí i do nejužších štěrbin a meziprostor. Touto předností se zabrání nové tvorbě rzi.

Velmi rychle, efektivně a dlouhodobě působící přípravek.
Má vynikající vzlínavé a mazací vlastnosti.
Trvale odstraní vrzání a opětovné zreznutí šroubových spojů, dílů.
Zabraňuje tvorbě povrchových proudů na elektrických kontaktech.
Vysoká penetrace účinných látek a MoS2 , zaručuje proniknutí těchto látek do nejmenších tolerancí a dlouhodobě zamezí tvorbě nové rzi.
Použití BL6 uvolňovače šroubů - spray 400ml:
Uvolňovač šroubu má široké uplatnění, např. pomoc při demontáži při zrezivělých kovových spojeních, trvalé mazání šroubových spojení, vedení a kluzných ploch různých druhů. K zabránění povrchových proudů při kontaktech spínačů a elektrických vypínačů. Jako mazadlo pro bovdenové vlaky, řetězy, kloubové závěsy a mnohé další pohyblivé části. Jako pomocná látka při dílčí montáži v průmyslu a řemesle, na usnadnění následné demontáže.
Vlastnosti produktu - rozpouští zkorodované spojení jako čepy, šrouby, matice - dobrá těkavost a kapilární účinek - proniká a rozpouští rez - s aditivy proti korozi - chrání před oxidací a korozí - zabraňuje zapečení šroubení - odebere skřípání a pískání - zabraňuje vzniku povrchových proudů a zlepšuje schopnost kontaktu v elektrice

Vydatnost: dle druhu a povrchu ošetřené části
Teplotní odolnost: -30°C až +60°C
Báze: petrolej, vřetenový olej, MoS2 suspenze a různé další části

Pracovní postup:
Podklad by měl být očištěn od hrubé špíny, volné části odstranit drátěným kartáčem. Dózu důkladně protřepejte a poté aplikujte na ošetřovaný podklad ze vzdálenosti cca. 20-30cm nastříkat a několik minut nechat působit. Přípravek rychle proniká do závitů a nepřístupných prostorů, vniká pod rez a rozpouští ji. Pro zvýšení účinnosti lze aplikaci po několika minutách opakovat. Aplikační teplota: max. 40°C.

Balení: spray 400ml

Fotogalerie
Uvolňovač šroubů 400ml sprej Uvolňovač šroubů 400ml sprej
 
Uvolňovač šroubů 400ml sprej
 
Uvolňovač šroubů 400ml sprej
 
Uvolňovač šroubů 400ml sprej
 
Uvolňovač šroubů 400ml sprej
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.