Transmitter do auta BLOW 74-160


659 Kč (25.2 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5900804117315
Kód: EMT06428320
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vysoce kvalitní multifunkční hlasitý telefon s funkcí FM vysílače. Produkt zvyšuje funkčnost i toho nejjednoduššího rádia ve voze, čímž zvyšuje komfort cestování. S tímto zařízením můžete také přehrávat hudbu prostřednictvím telefonu, USB flash disků, paměťových karet microSD nebo jiného zařízení s funkcí Bluetooth. Vysílač je napájen přímo ze zásuvky zapalovače cigaret.

- Bezdrátový přenos telefonních hovorů a přehrávání zvuku do autorádia FM přes Bluetooth
- Režim handsfree, který se při příjmu hovorů automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby
- Pokročilá technologie zvýraznění basů a výšek aktivovaná stisknutím příslušného tlačítka
- Nastavitelný design krku vysílače
- Moderní design s velkým barevným LED displejem
- Podpora pro čtení karet microSD
- USB výstup s funkcí Quick Charge a dalším 5V / 1A USB výstupem
- Ekvalizér se 7 různými předvolbami
- Hlasové pokyny a volání handsfree zvyšují bezpečnost jízdy
- Nejnovější technologie Bluetooth 5.0

Jak to funguje?

Vysílač by měl být připojen do zásuvky zapalovače cigaret a poté nastavit stejnou frekvenci FM na zařízení i autorádiu. To umožní přenos zvuku z externích zařízení (např. Telefonu) do autorádia.

Více zdrojů přehrávání hudby

Vysílač umožňuje posílat hudbu do našeho rádia prostřednictvím mnoha zařízení. Vyhrazený výstup USB vám umožní připojit USB flash disk a vestavěný slot pro připojení karty microSD (až 32 GB) s naší oblíbenou hudbou. Největší škálu možností však poskytuje funkce Bluetooh, díky které je možné s touto funkcí přenášet zvuk z našeho telefonu nebo jiných zařízení.

Vylepšení basů a výšek

Pociťte ještě lepší výkon a kvalitu zvuku díky našemu vysílači BLOW. Vyhrazená tlačítka „BASS“ a „TRE“ na předním panelu umožňují pomocí ovládacího kolečka nastavit basy a výšky podle vašich představ. Vysílač má navíc ekvalizér se 7 různými nastaveními.

Systém Loudspeeker

Vysoce kvalitní mikrofon zabudovaný do zařízení vám umožní bezpečně provádět hovory za jízdy. Telefon se k vysílači připojuje pomocí funkce Bluetooth - ve vysílači je to verze 5.0, která výrazně zlepšuje a stabilizuje přenos dat a je ještě lépe přizpůsobena mobilním zařízením a elektronickému bezdrátovému příslušenství. Příchozí hovor lze zvednout pomocí tlačítka na ovládacím knoflíku, které také umožňuje ukončit hovor a vytočit poslední hovor. Při přijímání hovorů se režim handsfree automaticky přepne ze stavu přehrávání hudby.

Rychlé nabíjení

Jeden z USB výstupů má funkci Quick Charge ve verzi 3.0. Toto moderní technologické řešení umožňuje nabíjet zařízení mnohem rychleji - několikrát je zrychluje ve srovnání s nejjednoduššími USB nabíječkami a zároveň nemá vliv na rychlejší spotřebu baterie.

Barevný displej

Unikátní design našeho FM vysílače zdůrazňuje především barevný LED displej, který zobrazuje nejdůležitější informace. Extrémně velká a čitelná obrazovka usnadní provoz vysílače a díky své všestrannosti dokonale zapadne do interiéru každého automobilu.

Intuitivní a pohodlné ovládání

Možnost nastavení krku vám umožní nastavit jej do správného úhlu, takže manipulace není velkým problémem. Jasné rozložení tlačítek a ovládacího knoflíku nahromaděné na malém prostoru zajišťují intuitivní a rychlé ovládání všech funkcí vysílače.

Bezpečnost použití

Vysílač je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Má značku „CE“ a splňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Vlastnosti:

- Bluetooth: verze 5.0
- Frekvenční rozsah: 87,5 - 108,00 MHz
- Frekvenční stabilita: +/- 10 ppml
- : 12-24V
- USB výstupy: 1x QC3.0 + 1x5V / 1A (celkem 23W)
- Slot pro kartu MicroSD: ANO (max.32 GB)
- Formáty souborů: MP3 / WMA / WAV / FLAC
- LED displej: 1,8 "
- Rozměry: 84,8 x 40,9 x 112 mm
- Hmotnost: 61 g
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Transmitter do auta BLOW 74-160 659 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 659 Kč