Transmitter do auta BCFM-RS1


659 Kč (26 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
Kód: EMT05530561
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Kompaktní FM Bluetooth vysílač namontovaný na palubní desku. Umožňuje poslouchat rádio, přehrávat hudbu a mluvit bez použití rukou. Sada obsahuje autonabíječku s dvojitým vstupem USB. Perfektní pomůcka pro ty, kteří si cení cestování a pohodlí.

Zařízení bylo vybaveno slotem pro kartu TF, který umožňuje přehrávat hudbu z externího média. LCD displej zobrazuje aktuálně přehrávané skladby a příchozí hovory a praktická tlačítka usnadňují používání vysílače při řízení. Vestavěný mikrofon umožňuje bezpečné rozhovory za jízdy a technologie CVC a systém redukce šumu zajišťují vysokou kvalitu zvuku. Funkce A2DP umožňuje odesílat a přijímat vysoce kvalitní zvukové materiály.

Vysílač je připojen k nabíječce do auta, která je navíc vybavena dvěma porty USB. To vám umožní pohodlně nabíjet zařízení při používání vysílače.

Zařízení je perfektním řešením pro automobily, které nemají CD přehrávače nebo MP3 soubory. Je plně kompatibilní s většinou zařízení Bluetooth.

Technické parametry:

- Výstupní napětí: DC / 5V / 3.1A
- Verze Bluetooth: Bluetooth V4.2 + EDR
- Frekvence: 87,5-108MHz

Fotogalerie
Transmitter do auta BCFM-RS1 Transmitter do auta BCFM-RS1
 
Transmitter do auta BCFM-RS1
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby