Trampolína REBEL ZAB0300 312cm


3 890 Kč (153.6 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5901890067775
Kód: EMT06433204
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Venkovní zahradní trampolína Rebel Jump
Skákání na trampolíně je jednou z nejoblíbenějších forem trávení volného času dětí i dospělých. Z tohoto důvodu jsou dětské trampolíny v poslední době velmi módním a zároveň nepostradatelným prvkem na zahradě nebo na pozemku, který zajistí spoustu radostné zábavy od časného jara až do pozdního podzimu. Pokud tedy máte zájem o trampolínu pro dítě, vyberte si pevný a bezpečný model Rebel Jump s vnější síťovinou, určený pro starší děti.

Silná konstrukce
Zahradní trampolína Rebel Jump je založena na pevné ocelové konstrukci, která v kombinaci s trvanlivou a povětrnostně odolnou skákací podložkou zajišťuje stabilní a bezpečnou hru. Maximální nosnost 120 kg umožní vašemu dítěti pozvat kamarády, aby si společně zaskákali nebo s vámi strávili tento radostný čas.

Kalené pružiny
Tajemství zábavy na trampolíně jsou pružiny. Proto jich má trampolína pro děti Rebel 54, což zaručuje odpovídající dynamiku odrazu. Pružiny navíc prošly procesem galvanizace, což výrazně prodlužuje jejich životnost. Pro větší bezpečnost jsou pružiny ukryty pod speciálním zeleným krytem.

Dvoustupňový žebřík
Pro zajištění maximálního pohodlí dětí při hře je výstup na trampolínu Rebel Jump vybaven pevným dvoustupňovým žebříkem. Toto řešení usnadňuje nejmladším nástup a výstup z trampolíny, kdykoli se jim zachce. Bezpečnost navíc zajišťují plastové kryty na nožičkách.

Bezpečný odrazový můstek
Prohlížíte si žebříček nejlepších trampolín? Na co musíte dbát, je bezpečnost vašeho dítěte při hře. Trampolína Rebel se zajištěným zipem a patentkami, vysokou a pevnou vnější sítí a sloupky potaženými hustou pěnou je kombinací, která zajistí plnou ochranu dítěte při skákání.

Snadné sestavení
Když zvolíte Rebel Jump, nebudete se divit, jak trampolínu sestavit. Použití speciálních šroubů s protikroužkem značně usnadňuje demontáž a poskytuje větší stabilitu. Sada navíc obsahuje veškeré potřebné nářadí potřebné k montáži.

Technické parametry:

- Bezpečnostní síť
- Odolná UV záření
- Dvoustupňový žebřík
- Ocelová konstrukce, uvnitř i vně pozinkovaná
- Maximální nosnost: 150 kg (120 kg na skákání)
- Materiál: PE + PP
- Počet nohou: 3 v systému U
- Počet pružin: 54
- Celkový průměr: 312 cm
- Výška podložky: 65 cm
- Průměr rámu: 38 mm
- Průměr nohy: 34 mm
- Celková výška: 245 cm
- Čistá výška: 180 cm

Fotogalerie
Trampolína REBEL ZAB0300 312cm Trampolína REBEL ZAB0300 312cm
 
Trampolína REBEL ZAB0300 312cm
 
Trampolína REBEL ZAB0300 312cm
 
Trampolína REBEL ZAB0300 312cm
 
Trampolína REBEL ZAB0300 312cm
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby