Filtr magnetický TF 1-1"


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5014551622951
Kód: EMT06691074
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Total Filtr TF 1-1"

Převratná novinka ve filtraci topné vody. Total Filtr Fernox je použitelný na všechny rozvody vytápění, ať už ústředního topení, nebo podlahového topení a zabraňuje tak pronikání nečistot do jemné konstrukce plynového nebo elektrického kotle. Filtr lze vyčistit i bez nutnosti vypuštění celého topení. Některý výrobci plynových a kondenzačních kotlů požadují pro dodržení záruky nutnost instalace takového filtru do systému topení. Total Filtr Fernox je vyroben z plastu, uvnitř se nachází Magnetová tyč a samotná filtrace je řešena cyklónovým účinkem.

Jediný filtr používající patentovanou technologii, která spojuje efekt cyklónového účinku se speciálně navrženým magnetem s možností jeho vyjmutí, pro zachycení a uskladnění magnetických i nemagnetických nečistot a kalů z topného systému. Je to nejefektivnější úplný filtr na trhu.

Rozměr filtru: 1 "

Charakteristika:

Jedinečný účinek, zachytí všechny magnetické i nemagnetické nečistoty a kaly
Pro vodorovné i svislé potrubí
Otvor pro dávkování produktů Fernox série 'F'
Čištění filtru za pár sekund, bez demontáže nebo odkrytování
Nezablokuje a neomezí průtok
Obsahuje všechny potřebné armatury

Fotogalerie
Filtr magnetický TF 1-1" Total Filtr TF 1-1" magnetický
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.