Termostat příložný AVANSA 110C


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5907776169038
Kód: EMT08840170
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

AVANSA 110 C, termostat pro čerpadla a kotelny

Termostat AVANSA 110-C je určen k ovládání čerpadla pro vytápění. Úkolem termostatu je zapnutí čerpadla, když teplota překročí nastavenou hodnotu a jeho vypnutí, pokud dojde k vychladnutí kotle (z důvodu jeho vyhasnutí). Tím se zabrání nadbytečné provozu čerpadla, což umožňuje šetřit elektrickou energii (v závislosti na využití kotle může být úspora až 60%) a prodloužit životnost čerpadla. To zvyšuje spolehlivost a snižuje náklady na údržbu. Teplota spínání čerpadla se nastavuje pomocí potenciometru (v rozsahu 10 ... 90 ° C). Čerpadlo se vypne, pokud naměřená teplota klesne o 5 ° C nižší než je nastavená teplota. Zapnutí nebo vypnutí čerpadla nastává přibližně po 30 sekundách - tím se zabrání přepínání čerpadla při náhlých teplotních změnách. Regulátor má kromě potenciometru i 2 vypínače. První slouží k zapnutí / vypnutí regulátoru (signalizováno červenou diodou). Druhý slouží na ruční zapínání čerpadla (zelená dioda).

Funkce LED diod:

Zelená LED dioda - přístroj je v režimu automatické funkce, zapíná / vypíná čerpadla v závislosti na nastavené teplotě.
Zelená a červená LED dioda - přístroj je v automatickém režimu, čerpadlo je zapnuto bez ohledu na nastavenou teplotu. Přístroj je chráněn pojistkou uvnitř krytu (na desce plošnéhospoja).

Technické údaje:

Napájecí napětí: 230V 50Hz ± 10%
Rozsah nastavení teploty: 10 ... 90 ° C
Hystereze: 5 ° C
Spotřeba energie: <2W
Pracovní teplota: -10 ... + 50 ° C
Připojovací kabel: 3x0,75mm
Délka snímače: 1,2 m
Rozměry: 75 x 50 x 132 mm
Stupeň ochrany: IP20
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.