Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8594177651131
Kód: EMT08899461
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

iGET SIMPLE D7 Black je telefon, který díky svým přehledným tlačítkům a snadným ovládáním je vhodný zejména pro seniory. Kromě dlouhé výdrže baterie vyniká také hlasovými připomínkami, které řeknou, kdy je potřeba např. vzít si léky. Nabízí mimo jiné možnost připojit fotografii nebo zvolit jiný vyzváněcí tón u oblíbených kontaktů. Velkým zjednodušením jsou také notifikace a způsob nabíjení - telefon stačí vložit do stojánku a je to. iGET SIMPLE D7 Black je mobilní telefon, který je postaven zejména na jednoduchosti. Je vybavený velkými, přehlednými tlačítky a snadným ovládáním pro každého. Pro lepší najití telefonu je vyhotoven také ve výrazné červené barvě, která ho dělá doslova nepřehlédnutelným.

Kromě snadného ovládání umožňuje telefon přidat fotku a speciální vyzváněcí tón až k osmi oblíbeným kontaktům. Fotku lze pořídit buď pomocí fotoaparátu telefonu, nebo nahráním z paměťové karty. Ještě lepším způsobem, jak poznat kdo volá, je speciální vyzváněcí tón. Ten nemusíte vybírat z přednastavených, ale lze ho na telefon nahrát. Můžete ho namluvit sami, nebo poprosit svůj „kontakt“ a příště až bude volat, může se ozývat „Volá syn Petr, volá syn Petr,“ a hned víte bez dlouhého luštění a hledání brýlí, kdo je na příjmu. Velkým pomocníkem jsou také hlasové připomínky. Ty v určený čas v nastaveném intervalu budou pravidelně připomínat, co je potřeba. Stejně jako u oblíbených kontaktů, i zde můžete nahrát svůj vlastní zvuk notifikace, takže s ohlášením např. „Vzít léky“ hned budete vědět bez nutnosti čtení samotné připomínky.

Kromě jednoduchého způsobu nabíjení, kdy jen telefon vložíte na stojánek bez zdlouhavého hledání drátů, se telefon iGET SIMPLE D7 Black vám případně vaším blízkým sám připomene, že potřebuje nabít. Pokud je kapacita baterie pod 10 %, každou půl hodinu vyskočí připomínka s nutností nabití. Lze také nastavit, že se oznámení o nízkém stavu baterie odešle prostřednictvím SMS až 3 vybraným kontaktům, což už je poměrně neprůstřelný způsob, jak nezapomenout telefon dobít. SOS lokátor je nepostradatelná funkce telefonů pro seniory. Jedná se o funkci, kdy po stisknutí SOS tlačítka automaticky telefon zavolá a pošle SMS zprávy na předvolené kontakty. V případě nutnosti, tak bude moci majitel telefonu iGET SIMPLE D7 jednoduše zavolat o pomoc. iGET SIMPLE D7 obsahuje vestavěnou svítilnu, která se ovládá bočním tlačítkem a pomůže v nečekaných situacích.

Vlastnosti:

- Jazyk: CZ, SK a další
- Paměť RAM: 24 MB
- Paměť interní: 32 MB
- Displej: 2,2"
- Rozlišení: 220x176 px
- DUAL SIM: Ne (1x SIM)
- Wi-Fi: Ne
- Mobilní sítě: 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Kamera: 0.3 M Pixel s diodou zadní
- Ovládání dotykové: Ne
- OTG: Ne
- G-Sensor: Ne
- Rozšiřitelnost: 1x microSDHC (až 32 GB), nesdílený se SIM, zvlášť
- Data: Ne
- Bluetooth 3.0: Ano (BT: 4.0 Ne)
- FM rádio: Ano
- GPS: Ne
- GLONASS: Ne
- NFC: ne
- SOS tlačítko: ano
- SOS lokátor: ano
- Vestavěná svítilna: ano
- Barva: Černá
- Baterie: Li-ion 700 mAh
- Napájecí adaptér: 5 V (600 mA)
- Doba provozu: Až 15 dní běžného provozu
- Hmotnost telefonu: 85 g
- Hmotnost celého balení: 267 g
- Rozměry krabice: 126 x 98 x 66 mm (výška x šířka x hloubka)
- Rozměry zařízení: 121 x 58 x 12,8 mm (šířka x výška x hloubka)

Obsah balení:

- 1x Mobilní telefon iGET SIMPLE D7 Black
- 1x Stojánek pro nabíjení
- 1x Napájecí adaptér s microUSB konektorem
- 1x Uživatelský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL/HU

Fotogalerie
Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK
 
Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK
 
Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK
 
Telefon iGET SIMPLE D7 BLACK
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.