Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee


329 Kč (13 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 6934177710841
Kód: EMT06428592
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Proměňte svou domácnost na chytrou
Jednou z největších technologických revolucí našeho století jsou inteligentní domácnosti. Domácí automatizace nám umožňuje ovládat elektroniku v našich domácnostech bez ohledu na to, zda jsme či nejsme doma a získáme tak informace o naší domácnosti ať už budeme kdekoliv. Xiaomi v této souvislosti uvádí na trh inteligentní zásuvku Mi Smart Plug Zigbee, díky níž je možné udělat smart zařízení i ze zcela obyčejného spotřebiče, který máte doma roky. Jak? Podívejme se na to!

Inteligentní domácí spotřebiče
Nejlepší na rozhodnutí vytvořit si chytrou domácnost je to, že nemusíte začít přestavovat, nebo utrácet více, než musíte, protože Xiaomi uvádí na trh poměrně levné produkty, které provedou svou práci tak jak mají. Toto je také případ zásuvky Xiaomi Mi Plug Zigbee. Jednoduše zapojíte mezikus do zásuvky, synchronizujte ho s vaší bránou Mi Smart Gateway a aplikací Mi Home. Odtud můžete dálkově zapínat nebo vypínat spotřebič, který je připojený k zásuvce, nastavit časovač, monitorovat stav a spotřebu energie vašich připojených zařízení. Reálné využití? Třeba žebřík v koupelně, pro který v telefonu naťukáte jednoduše plán na celý týden, nebo jej zapnete ještě z postele. Žádné zdlouhavé nastavování spínacích hodin. Nebo připojení mezi zásuvku a rychlovarnou konvici - už žádné starosti o to, zda jste ji skutečně na víkend odpojili od sítě. To samé třeba s pračkou. Nebo si na léto nastavte časový plán pro ventilátor či klimatizaci v kanceláři.

Upozornění! Jedná se o verzi Zigbee, čili musíte mít kompatibilní řídící jednotku / bránu (gateway), konkrétně třeba Xiaomi Smart Sensor Set nebo Aqara Gateway. Nejedná se o WiFi verzi, které stačí jakákoliv WiFi síť (ale zase má menší dosah a další neduhy).

Lehký a minimalistický design
Stejně jako všechno, co Xiaomi vyrábí, i tento produkt má vysoce kvalitní design s minimalistickými povrchovými úpravami. Je bílý a malý, takže jej můžete zapnout do adaptéru s více zásuvkami a nezabral tak celou zásuvku. Navíc, pokud je zařízení přehřáté, automaticky se vypne.

Vlastnosti:

- Vyžaduje se připojení k inteligentní bráně Xiaomi
- Napětí: 90 ~ 250V, výkon: 2300 W
- Rozměry: 57 x 40 x 31 mm
- Hmotnost: 64 g
- Materiál: plast

Fotogalerie
Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby