Šejkr G21 beECO Fitness 450ml modrý


274 Kč (10.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 2 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 8595627420284
Kód: EMT06427915
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálně velkým pitným otvorem a skvěle těsnícím víčkem s pojistkou udrží namíchané teplé i studené nápoje v požadované teplotě.Rozhodli jsme se tak se znečištěním naší planety zatočit a vyrobili jsme ekologické shakery beECO z pšeničné slámy – Wheat Straw. Skvěle se hodí pro sportovce se zájmem o přírodu i zdravý životní styl, do domácnosti, ve které lidé myslí na udržitelnost naší planety. Oceníte je také při cestování nebo kempování a pobytu v přírodě, při náročných turistických i horolezeckých výpravách nebo každodenní návštěvě fitka. Běháte, jezdíte na kole nebo vás baví zimní sporty? S beECO Fitness shakerem si můžete osvěžující či teplý nápoj namíchat kdekoliv a pohodlně jej upíjet.

Pitím proteinového nápoje, kávy, čaje nebo osvěžující limonády z fitness shakeru G21 beECO pomáháte přírodě. Nádobí z tohoto materiálu můžete používat opakovaně, takže se nejedná o jednorázovky, které by bylo třeba po každém použití likvidovat.

Míchej a pij kdekoliv
Abyste mohli používat fitness shaker G21 beECO skutečně kdekoliv a kdykoliv, vybavili jsme jej příslušenstvím pro snadné rozmíchání sypkých příměsí a šroubovacím víčkem, které skvěle těsní. Nemusíte se tedy bát, že se vám nápoj vylije. Otvor na pití se zavírá víčkem s pojistkou, díky které víčko neztratíte. Láhev se shakerem pro sportovce beECO Fitness se příjemně drží, dobře se z ní pije a hezky vypadá.

Odolnost a praktičnost
Praktická G21 beECO Fitness láhev s víčkem odolá teplotám od -20 °C až do 100 °C. Můžete ji tak bez obav naplnit vychlazeným proteinovým nápojem, ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou.

TIP: Nádobí beECO můžete mýt v myčce, ale vlastně proč? Za šetrnější a rychlejší opláchnutí rukou ve dřezu vám příroda poděkuje víc.

Velkou předností cestovního shakeru beECO Fitness je pevnost a odolnost vůči ulpívání pachů. To by samozřejmě z čistého slámového odpadu nebylo možné, proto jsme zvýšili odolnost všech beECO pitných kelímků a lahví přidáním podílu potravinářského plastu. Zdravotně nezávadný potravinářský plast zajistí eko nádobí delší životnost a díky možnosti opakovaného několikaletého používání šetříte přírodu, přírodní zdroje i ovzduší.

Co to je Wheat Straw?
Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Pšenice je druh obilí, který se nejčastěji používá k výrobě chleba, mouky nebo pšeničného lepku. Materiál našich výrobků vznikl zpracováním zbytků sklizených klasů, které jsou ideální volbou pro výrobu přírodních plastů.

Slouží, i když doslouží
Po sklizni pšenice obsahuje vedlejší produkt – lignin. Ten je důležitou stavební složkou veškerého dřeva a některých rostlin zabezpečující zpevnění celulózových molekul v rámci buněčných stěn. V kombinaci s cukrem může být lignin přeměněn na bioplast odbouráním celulózy, obsažené v pšeničné slámě.

Tento proces má na starosti bakterie zvaná Rhodococcus jostii, která se běžně nachází v půdě. Produkuje kyselinu, která rozkládá lignin bez zásahu škodlivých chemických látek. Rozklad aromatických ligninů je přesměrován, aby se vytvořil produkt aromatické dikarboxylové kyseliny, díky kterému je možné stvořit polymer z pšeničné slámy. To je samo o sobě vítanou vzpruhou pro životní prostředí a celou naší planetu.

Chraňte ovzduší s beECO
Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítaný každý krok k jejímu snížení. Při výrobě syntetických plastů se totiž do ovzduší vypouštějí nebezpečné chemické výpary, které ohrožují přírodu i nás samotné. Rychle navíc roste i množství metanu v ovzduší, který se tvoří při tepelném rozkladu (pyrolýze) plastů.

Ze zmíněných důvodů jsme mysleli na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.

- Shaker G21 beECO Fitness pomáhá chránit naší planetu
- Je vyroben z Wheat Straw materiálu, který vznikl zpracováním přebytečných zbytků sklizených klasů pšenice
- BPA Free – 50 % přírodní materiál
- Je odolný vůči ulpívání pachů
- Odolá teplotám od -20 °C až do 100 °C
- Láhev se shakerem beECO Fitness je vhodná pro teplé i studené nápoje – proteinové, vitamínové, ovocné šťávy, čaj, káva, džus, voda nebo i ledová tříšť
- Shaker je nealergenní a bezlepkový

Vlastnosti:

- Objem: 450 ml
- Materiál: Wheat Straw / potravinářský plast (polypropylen)
- Barva: modrá
- Rozměry (Š x V x H): 7,6 x 19 x 7,6 cm
- Hmotnost: 80 g
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Šejkr G21 beECO Fitness 450ml modrý 274 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 274 Kč