Sada bitumenových zátěží REBEL RBA-2102 Active 4x5kg


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 5901890100267
Kód: EMT06440532
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Bitumenové závaží – sada 4 x 5 kg Rebel Active
Začínáte své dobrodružství se silovým tréninkem a hledáte sadu bitumenových závaží pro postupné budování svalové hmoty a síly? RB-2102 ze série Rebel Active je pro vás. Cvičení se závažím vám umožní efektivně tvarovat postavu rozvojem a posilováním různých svalových skupin a také zlepšit výkon a snížit tělesný tuk.

Cítit sílu!
Sada bitumenových závaží Rebel Active se skládá ze 4 plátů o hmotnosti 5 kg, což vám umožní přizpůsobit trénink vlastním schopnostem. Je ideálním řešením pro silový trénink, posilování svalů nebo intervalový trénink pro začátečníky i pokročilejší.

Trénujte, kde chcete
20kg set RBA-2102 Rebel Active bude ideálním nástrojem pro domácí silový trénink. Díky ergonomickému tvaru talířů je jejich skladování extrémně snadné. Speciální, zaoblený design se zkosenou hranou umožňuje bezpečný domácí trénink bez obav z náhodného poškození podlahy nebo nábytku.

Cítit stabilitu
Konstrukce zátěží Rebel Active, která je směsí živičné hmoty potažené PVC zátěrem, je činí odolnými proti poškození. Důležité je, že bitumenové desky vyrobené z odolného materiálu zaručují nejen dlouhou životnost, ale také bezpečnost při intenzivním tréninku. Tloušťka zátěže 50 mm zajišťuje stabilitu a komfort používání.

Svoboda volby
Sada Rebel Active umožňuje trénovat náklony a dřepy pouze s použitím závaží. Na tyč můžete také položit závaží. Standardní průměr otvoru každého závaží je 31 mm, díky čemuž jsou kompatibilní s většinou oblíbených činek.

Technické parametry:

- Počet zatížení v sadě: 4
- Hmotnost desky: 5 kg
- Hmotnost sady: 20 kg
- Průměr otvoru: 31 mm
- Průměr talíř: 26 cm
- Tloušťka desky: 50 mm
- Povlak: PVC
- Tolerance hmotnosti desky ± 5 %

Fotogalerie
Sada bitumenových zátěží REBEL RBA-2102 Active 4x5kg Sada bitumenových zátěží REBEL RBA-2102 Active
 
Sada bitumenových zátěží REBEL RBA-2102 Active
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.