Roletka 55796A na čelní sklo


439 Kč (17.7 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 5 - 7 dnů
 
EAN: 5999117190320
Kód: EMT06433429
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Ochraňte palubní destku a volant vašeho auta od UV záření a letních veder. Nemusíte si sedat do přehřátého auta po dlouhém dni. Hliníková reflexní vrstva zabrání přehřátí vozidla. Díky čemuž nemusíte provětrávat vaše vozidlo nebo zapnout klimatizaci na vysoký stupeň. Rolety můžete jednoduše připevnit pomocí přísavek na vnitřní část čelního skla nebo na zadní okno. jej nemusíte při každé příložitosti odstranit z čelního skla. Silné přísavky udrží rolety i během jízdy pevně na čelním skle, po zastavení je jednoduše stáhněte a hned máte auto ochráněno od UV záření a silných slunečních paprsků. Předností oproti klasické cloně je, že ji nemusíte ukládat do zavazadlového prostoru a při každé příležitosti rozkládat. hlavně pro rodiny s dětmi nebo domácími zvířaty, protože je nebezpečné je posadit do přehřátého vozidla.

Pozor! Rolety lze stříhat na potřebný rozměr jen omezeně (max. 5-10 cm) je-li vaše čelní sklo menší než je rozměr rolety! Při montáži se vždy ujistěte o tom, že rolety Vám nezabraňují ve výhledu během řízení! Rolety používejte pouze v tom případě pokud je můžete bezpečně uložit za čelní sklo a nesnižují viditelnost!

- Jednoduchá instalace
- Silné přísavky
- Materiál odolný UV záření
- Reflexní vrstva

Technické parametry:

- Rozměr: 150 x 70 x 6 cm
- Počet přísavek: 6 + 1 ks
- Hmotnost: 345 g

Fotogalerie
Roletka 55796A na čelní sklo Roletka 55796A na čelní sklo
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby