Reproduktor přenosný BLUETOOTH POWERCUBE AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8719186013156
Kód: EMT08710252
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Vychutnejte si 360° zvuk, za který se nemusíte stydět na jakékoliv párty! Kvalitní 40W stereo Bluetooth reproduktor s plnohodnotnou basovou membránou a výdrží až 12 hodin. PowerCube audioCube používá všesměrové reproduktory. Zvuk je tak šířen do celého prostoru bez zbytečného stínění. Cílem audioCube je dopřát všem stejný komfort při poslechu, bez ohledu jestli jste přímo před reproduktorem, vedle něj nebo až za ním. Nejčastěji opomíjeným faktem přenosných reproduktorů bývá kvalita výstupu spodního zvukového spektra (basů). PowerCube audioCube disponuje integrovanou basovou membránou, tak aby i ty nejhlubší tóny měly jedinečný zvukový výstup. Celkový zvukový výstup je umocněn povrchem na kterém reproduktor leží.

PowerCube audioCube | Portable | nabízí maximální mobilitu. Díky integrované baterii vydrží hrát až 12 hodin na jedno nabití. Můžete si tak dopřát kvalitní zvukový zážitek i mimo dosah elektrického vedení. PowerCube AudioCube má integrovaný napájecí obvod, není tedy potřeba žádný nadměrný adaptér na napájení audioCube.

Pomocí kulatého tlačítka na ovládacím panelu snadno spárujete audioCube se všemi zařízeními disponujícími Bluetooth. Pro připojení vašeho audiozařízení k audioCube můžete rovněž využít standardní audio vstup – jack 3,5mm. PowerCube audioCUBE je vybavena tlačítky, která vám umožní ovládání základních funkcí jako je On/Off, přehrávání/pauza, zvýšit/snížit hlasitost, předchozí/následující skladba a párování. Všechny ovládací prvky mají zpětnou zvukovou vazbu.

Vlastnosti:

- Celkový výkon sestavy: 40 W
- Frekvence od 40 Hz
- Frekvence do 20 000 Hz
- Impedance: 8 Ohm
- Citlivost: 90 dB/mW
- Technologie Bluetooth
- Výstupy: 3,5 mm Jack
- Šířka reproduktoru: 111 mm
- Výška reproduktoru: 111 mm
- Hloubka reproduktoru: 111 mm
- Kapacita baterie: 1 400 mAh
- Doba přehrávání: 12 h

Obsah balení:

- Reproduktor
- Napájecí kabel
- Audio kabel
- Manuál

Fotogalerie
Reproduktor přenosný BLUETOOTH POWERCUBE AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR Reproduktor přenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR černá
 
Reproduktor přenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR černá
 
Reproduktor přenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR černá
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.