Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C


Momentálně nedostupné
 
 
EAN: 8586016723420
Kód: EMT08899041
 
Poštovné při platbě předem: od 69 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 89 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Přenosný Bluetooth reproduktor.

Užívejte si naplno hudební zážitky a to kdekoliv a kdykoliv. Bezdrátový reproduktor Crater-1 přináší čistý a dynamický stereo zvuk s výkonem až 10 W (RMS). Díky bluetooth technologii umožňuje bezdrátové přehrávání hudby z jakéhokoliv mobilního telefonu, tabletu či notebooku. Je malý, snadno přenosný, přesto hraje “na plné pecky“. Nesmí chybět na žádné pořádné party, kde doplní styl svým poutavým vzhledem.

Reproduktor Crater-1 má certifikované krytí IP65, takže ani voda a prach nemohou zkazit zábavu. Vezměte ho s sebou k bazénu, na firemní a školní akce, nebo na stanování a vyrazte za dobrodružstvím. Poslech oblíbených songů si budete užívat až 10 hodin od nabití. Reproduktor je vybaven 2000 mAh Li-ion dobíjecí baterií a úplně se nabije za 3 - 4 hodiny. Pokud bude třeba, je možné nabíjení prostřednictvím miniUSB portu. Po spárování a propojení vašeho bluetooth zařízení umožní reproduktor díky podpoře BT profilu HFP provádět hlasité telefonování přes reproduktory a vestavěný mikrofon.

Crater-1 je vybaven také funkci NFC (připojení jedním dotykem) a 3,5 mm AUX konektorem pro připojení externího zdroje zvuku. Dostupný je ve čtyřech stylových barevných provedeních.

Technické parametry:

- voděodolný
- celkový výkon sestavy 10 W
- frekvence od 20 Hz do 20 000 Hz
- technologie Bluetooth, NFC
- výstupy : 3,5 mm Jack, Jiné
- hmotnost 450 g
- kapacita baterie 2 000 mAh
- doba přehrávání 10 h
- rozměry : d 170 x š 67 x v 68 mm

Fotogalerie
Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C
 
Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C
 
Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C
 
Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C
 
Reproduktor přenosný bluetooth Orava Crater-1 C
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.