Radiátor olejový LTC LXUG09


Momentálně nedostupné
 
 
Kód: EMT06427172
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Účinný olejový radiátor, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, kde máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně efektivní. Radiátor UG09 je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu. Z bezpečnostních důvodů je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem. Model UG09 má 9 žeber a má maximální výkon 2 000 W.

UNIVERZÁLNÍ
Dominantní barvou chladiče je šedá barva, která je v této sezóně extrémně oblíbená. Díky nejkvalitnějším materiálům použitým při výrobě tohoto radiátoru vypadá toto zařízení skvěle doma jako další zdroj tepla v chladných a pochmurných zimních dnech, aniž by to kazilo design interiéru.

ZÁSADA PROVOZU
Topné oleje pracují na základě velmi jednoduchých, spolehlivých a ověřených řešení. Vnitřek chladiče je naplněn olejem, který je ohříván vestavěnými ohřívači. Uložené teplo se poté uvolní do místnosti.

ÚSPORA ENERGIE
Po zahřátí zůstane ohřívač dlouho v teple po odpojení od sítě.

NEVYSUŠUJE VZDUCH
Ohřívač vydává příjemné teplo, které poskytuje uživateli pohodlí a úlevu během chladných dnů a nocí, aniž by vysoušel vzduch v místnosti.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI
Ohřívač dokáže vytápět poměrně velké místnosti a pracuje zcela tiše. Zařízení může vytápět všechny místnosti s přístupem k běžné síťové zásuvce, např. Kanceláře, garáže, obchody, ložnice, obývací pokoje.

BEZPEČNOST
Radiátor je vybaven moderním systémem, který chrání před přehřátím, a vysoce kvalitním termostatem. Integrované bezpečnostní prvky odlišují tento ohřívač od ostatních zařízení této třídy.

SNADNÁ DOPRAVA
Díky pohodlné, neohřívací rukojeti můžete radiátor snadno přepravit na jiné místo nebo do jiné místnosti.

3 KROKY NASTAVENÍ VÝKONU
Minimum: 800 W
Normální: 1200 W
Maximum: 2 000 W

TERMOSTAT - NASTAVTE TEPLOTU, kterou chcete,
Olejový radiátor LTC má také šikovný termostat, pomocí kterého může uživatel přesně nastavit požadovanou teplotu. Po dosažení nastavené teploty termostat vypne funkci ohřevu a teplo v žebrování je udržováno po dlouhou dobu. Díky této funkci je zařízení velmi univerzální a šetří energii.

Vlastnosti:

- Počet žeber: 9
- Řízení: Ano, 3 provozní režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)
- : 230 V / 50 Hz
- Regulace teploty: Ano
- Ochrana proti přehřátí: Ano
- Provozní lampa: Ano
- Rozměry (Š x V x H): 41 x 54 x 12 cm (bez koleček)

Fotogalerie
Radiátor olejový LTC LXUG09 Radiátor olejový LTC LXUG09
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.