Projektor laserový LTC LXBN102


769 Kč (29.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 2 - 3 dnů
 
EAN: 5902270755480
Kód: EMT06427168
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

Zahradní projektor LTC, 12 výměnných sklíček, IP65.
BN102 je vysoce kvalitní zahradní projektor, který zcela změní tvář vašeho domova a potěší každého. Pohyblivé osvětlení zobrazené na fasádě budovy nebo uvnitř místnosti představuje rychlý a snadný způsob, jak vyzdobit váš dům nebo zahradu. Široká škála světelných efektů odlišuje tento produkt od konkurence.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Zahradní projektor LTC je vyroben z vysoce kvalitních komponentů. To znamená spolehlivý provoz, trvanlivost a odolnost. LED diody mají životnost 10 000 hodin, což znamená mnoho let bezproblémového používání. Produkt má stupeň krytí IP65. Projektor je vhodný pro vnitřní použití, ale se stupněm ochrany vydrží i ty nejnáročnější venkovní podmínky.

VYMĚNITELNÁ ZÁKLADNA
Zahradní projektor LTC je velmi univerzální zařízení. Je inovativní a přizpůsobuje se potřebám uživatele. Kromě odolnosti vyžadované pro práci ve vnějších podmínkách má zařízení schopnost změnit základnu z plochého na kolík zasunutý do země. To umožňuje uživateli umístit projektor do stabilní polohy na zahradě a promítat krásné barevné vzory na zeď budovy.

VODĚODOLNOST
Produkt LTC byl vybaven příslušnými ochrannými opatřeními, která ho chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vysoce kvalitní gumové těsnění a zapečetěné pouzdro zajišťují nepřetržité fungování zařízení i za deště. Zařízení bude perfektní na zahradě, kde bude zobrazovat nádherné pohyblivé osvětlení bez ohledu na sníh a déšť.

VYMĚNITELNÉ SNÍMKY
Zahradní projektory jsou obvykle vzduchotěsná zařízení určená k zobrazování předdefinovaných vzorů. Projektor LTC je vybaven inovativním systémem vyměnitelných diapozitivů, který zcela změní tvář zařízení a nenechá vás nudit. 12 snímků, které jsou k dispozici v balíčku, je 12 sad zcela odlišných efektů pro každou příležitost. Projektor bude perfektní jak během prázdnin, tak na narozeninové párty nebo ve škole.

VELKÁ OBLAST
BN102 je kompaktní zařízení s velkými možnostmi. Síla LED použitých v projektoru je 4W. To znamená velmi jasnou a jasnou projekci připojených efektů. Projektor má velký rozsah a je schopen osvětlit středně velkou místnost nebo stěnu budovy, aniž by došlo ke ztrátě kvality zobrazovaných světelných efektů.

Vlastnosti:

- Vstupní napětí: 220 - 240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 12V
- Výstupní proud: 0,35 A
- Maximální spotřeba energie: 4,2 W
- Pracovní teplota: -20 - 35 stupňů C.
- Úroveň zabezpečení: IP65
- Odnímatelný stojan: Ano
- Možnost venkovního použití: Ano
- Typ efektů: 12 různých sad
- Vyměnitelné diapozitivy: Ano
- LED napájení: 4 W
- Úhel osvětlení: 110 stupňů
- Životnost diod: 10 000 hodin

Fotogalerie
Projektor laserový LTC LXBN102 Projektor laserový LTC LXBN102
 
Projektor laserový LTC LXBN102
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Projektor laserový LTC LXBN102 769 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 769 Kč