Projektor laserový LTC LXBN100


769 Kč (29.4 €) vč. DPH
ks
Rychlý nákup
 
Externí sklad 7 ks
Expedujeme do: 2 - 3 dnů
 
EAN: 5902270755466
Kód: EMT06427167
 
Poštovné při platbě předem: od 65 Kč (do SR: 3.9 €)
Poštovné na dobírku: od 69 Kč (do SR: 5.5 €)
 
 
 

LTC zahradní projektor s dálkovým ovládáním.
BN100 je vysoce kvalitní zahradní projektor, který zcela změní tvář vašeho domova a přinese každému sváteční náladu. Pohyblivé osvětlení zobrazené na fasádě budovy nebo uvnitř místnosti představuje rychlý a snadný způsob, jak vyzdobit váš dům nebo zahradu. Široká škála světelných efektů odlišuje tento produkt od konkurence.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Zahradní projektor LTC je vyroben z vysoce kvalitních komponentů. To znamená spolehlivý provoz, trvanlivost a odolnost. Životnost laseru je 10 000 hodin, což znamená mnoho let bezproblémového používání. Produkt má stupeň krytí IP65. Projektor je vhodný pro vnitřní použití, ale se stupněm ochrany vydrží i ty nejnáročnější venkovní podmínky.

VYMĚNITELNÁ ZÁKLADNA
Zahradní projektor LTC je velmi univerzální zařízení. Je inovativní a přizpůsobuje se potřebám uživatele. Kromě odolnosti vyžadované pro práci ve vnějších podmínkách má zařízení schopnost změnit základnu z plochého na kolík zasunutý do země. To umožňuje uživateli umístit projektor do stabilní polohy na zahradě a promítat krásné barevné vzory na zeď budovy. Druhou variantou je nastavitelný stojan, který umožňuje umístit projektor na změnu nebo jej připevnit na zeď.

VODĚODOLNÝ
Produkt LTC byl vybaven příslušnými ochrannými opatřeními, která ho chrání před obtížnými povětrnostními podmínkami. Vysoce kvalitní komponenty a utěsněné pouzdro zajišťují nepřetržité fungování zařízení i za deště. Zařízení bude perfektní na zahradě, kde bude zobrazovat nádherné pohyblivé osvětlení bez ohledu na sníh a déšť.

Velké množství efektů
Zahradní projektory jsou obvykle hermetická zařízení přizpůsobená k zobrazení předdefinovaného vzoru nebo tvaru. LTC projektor je dvoubarevné laserové zařízení schopné zobrazovat mnoho různých efektů a jejich kombinací. Díky univerzálnosti světelných efektů je zařízení pro každou příležitost. Projektor bude perfektní jak během prázdnin, tak na narozeninové párty nebo ve škole.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Sada se zařízením obsahuje dálkové ovládání, což výrazně zvyšuje možnosti zařízení. Díky tomu je uživatel schopen ovládat vybrané funkce projektoru. Můžete vzdáleně změnit rychlost zobrazovaných efektů, vybrat barvu laseru, ovládat frekvenci blikání a nastavit dočasné vypnutí zařízení.

LARGE AREA
BN100 je kompaktní zařízení s velkými možnostmi. Síla laseru použitého v projektoru je 4 W. To znamená velmi jasnou a jasnou projekci dostupných efektů. Projektor má velký rozsah a je schopen osvětlit středně velkou místnost nebo stěnu budovy, aniž by došlo ke ztrátě kvality zobrazovaných světelných efektů.

Vlastnosti:

- Vstupní napětí: 220 - 240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 5V
- Výstupní proud: 1,2A
- Pracovní teplota: -20 - 35 stupňů C.
- Úroveň zabezpečení: IP65
- Odnímatelný stojan: Ano
- Možnost venkovního použití: Ano
- Typ efektů: 8 laserových osvětlení
- Typ laseru: Zelená: 50 mW
- Červená: 100 mW
- Úhel osvětlení: 110 stupňů
- Laserový život: 10 000 hodin

Fotogalerie
Projektor laserový LTC LXBN100 Projektor laserový LTC LXBN100
 
Projektor laserový LTC LXBN100
 
 
Napište nám svůj dotaz
 

Upozornění: Vyplněný text ve formuláři bude zveřejněn na této stránce (kromě e-mailu). Nepište tedy prosím do textu své osobní údaje. Pokud nám chcete napsat soukromou zprávu, napište nám prosím e-mail.

 
 
Rychlý nákup v jediném kroku
Kontaktní údaje

Dodací údaje (všechna pole musíte vyplnit)
Tip: Prepnite si menu na Euro


  •   Vyberte způsob dopravy
  •   Vyberte způsob platby
Vyberte prosím pobočku pošty, na které si chcete zboží vyzvednout.

Objednávané zboží
Množství Název zboží Cena
Projektor laserový LTC LXBN100 769 Kč
Cena dopravy a platby: 0 Kč
Celková cena zboží a dopravy s DPH: 769 Kč